Jungtinėje Karalystėje rasta negyva lietuvių sutuoktinių pora: pareigūnai tiria mįslingą įvykį, našlaičiais liko 3 vaikai

Naujienos

Didžiosios Britanijos Linkolnšyro grafystėje aptikus negyvą lietuvių porą, jų mirtį tiriantys detektyvai teigia, kad šis incidentas „neturi precedento“.

33 metų Dianos G. ir 40 metų Deivido G.kūnai buvo aptikti sekmadienį, gegužės 1 dieną, šiek tiek po 16 val. vietos laiku, kai buvo gautas pranešimas apie du sužeistus žmones.

Rajone, kur jie gyveno, tęsiasi tyrimai, o ketvirtadienį, gegužės 5 d., bus atlikti ir teismo medicinos tyrimai, rašo itv.com.

Linkolnšyro policijos vyriausiasis inspektorius Philas Vickersas sakė, kad dar anksti spėlioti, kas įvyko, tačiau pažymėjo, kad aptikus poros kūnus, kilo visuotinis „šokas“.

„Slefordas yra labai saugi vieta, – sakė jis. – Toks incidentas čia yra beprecedentis. Kaimynai ir gyventojai pažinojo šią šeimą ir buvo su jais draugiški. Jie buvo gerai įsitvirtinę šioje bendruomenėje“.

Lietuvių pora augino 3 vaikus

Lietuvių pora augino tris vaikus ir Jungtinėje Karalystėje gyveno jau keletą metų.

Diana G. priklausė kovos menų mokyklai „Sleaford Fight Academy“, kuri tvirtino, kad ji buvo „visų mylima“. Ji taip pat dirbo slaugos namuose Holdingamo rajone.

Slaugos namų bendrovė savo pranešime rašė: „Labai nuliūdome sužinoję apie Dianos G. mirtį“.

„Diana „Holdingham Grange“ slaugos namuose Sleforde dirbo pusantrų metų. Ji buvo labai vertina-ma mūsų komandos narė, ir jos trūks tiek kolegoms, tiek gyventojams“.

„Šiuo sudėtingu metu mūsų mintis yra su jos šeima ir draugais“.
Vyriausiasis inspektorius Ph. Vickersas sako, kad tyrimas vyksta sudėtingai.

„Policijos pareigūnai susiduria su siaubingais ir traumuojančiais įvykiais, ir nors jie išmoksta su tuo susidoroti, mes vis dar esame sukrėsti kaip ir visi kiti, nes tai, kas radome tuose namuose, buvo labai sudėtinga“, – teigė jis.

„Norėčiau pasakyti, kad turime atsidavusią detektyvų komandą, kuri yra pasiryžusi padaryti viską, ką gali, ir pateikti šeimai atsakymus“.

Policija nurodė, kad dėl šio įvykio ji neieško jokių įtariamųjų.

www.DELFI.lt

 

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!