Juodasis Zodiako ženklas – tamsioji jūsų asmenybės pusė

Juodasis Zodiako ženklas – tamsioji jūsų asmenybės pusė Horoskopai

Pažiūrėkime, kuriam Juodojo Zodiako ženklui priklausote.

Kentauras (sausio 8d. – vasario 12d.)

Kentauras yra pusiau arklys, pusiau žmogus. Jam sunku suvaldyti gyvuliškas emocijas ir instinktus. Žmonės-Kentaurai išsiskiria savo nepriklausomybe ir reta meile laisvei.

Harpija (vasario 13d. – kovo 18d.)

Harpija nemoka atleisti, prisimena visus įskaudinimus, kol griežtai nubaudžia nusikaltėlį. Harpijos žmonės yra labai kerštingi.

Pegasas (kovo 19d. – balandžio 24d.)

Pegasas labai gerai save vertina ir nekenčia dirbti kaip kiti mirtingieji. Pegaso žmonės yra labai savanaudiški.

Cerberis (balandžio 25d. – gegužės 30d.)

Cerberis tiesiog spindi pykčiu ir neapykanta. Žmonių – Cerberių galvoje nuolat sukasi mintys, kaip kam nors pakenkti. Reikia paminėti, kad jie žino, kam reikia sukurti „rojų“ žemėje.

Satyras (gegužės 31d. – liepos 3d.)

Satyrai yra labai geidulingi. Visas jų gyvenimas yra kūniškų malonumų lenktynės. Jie taip pat nekenčia senatvės dėl jos silpnumo ir instinktų išnykimo.

Sirena (liepos 4d. – rugpjūčio 10d.)

Sirenos yra pačios žaviausios ir patraukliausios. Jos vilioja į savo tinklus, norėdamos sunaikinti, bet visų pirma – gauti kuo daugiau iš savo aukos.

Grifas (rugpjūčio 11d. – rugsėjo 15d.)

Grifas yra keistas padaras: pusiau erelis, pusiau liūtas. Jie niekada nesustoja, yra kieti fanatikai ir netgi gali nužudyti dėl idėjos.

Chimera (rugsėjo 16d. – spalio 22d.)

Chimera yra liūtas, gyvatė ir ožka – trys viename. Ji užsiima turto prievartavimu, yra labai veidmainiška, ko dėka visada ras išeitį iš padėties. Labai sunku atpažinti Chimeros vyrą.

Sfinksas (spalio 23d. – lapkričio 30d.)

Neaišku, kaip kilnusis Sfinksas pateko į šią kompaniją. Bet paaiškėja, kad jis tikrai myli viską, kas yra materialu, kaip ir patį Velnią, ir nekenčia visko, kas dvasinga.

Minotauras (gruodžio 1d. – sausio 7d.)

Minotauras yra piktas, žiaurus ir pavojingas. Gerai, kad jis neturi savo valios, todėl tiesiog ką nors kopijuoja. Žmonės Minotaurai, tiesiogine prasme, yra draskomi iš vidaus savo pykčiu, kuris kyla iš jų įgimto niekšiško ir gyvuliško instinkto.

Reklama