Jūs nesate storas! Tiesiog jūsų skrandis pilnas

Jūs nesate storas! Tiesiog jūsų skrandis pilnas Įdomybės

Pilvo pūtimas dažniausiai pasireiškia po to, kai suvalgote per daug, arba kai suvalgote ką nors sunkaus, ką sunkiai virškina skrandis.

Tai yra normalu ir paprastai praeina po dienos, kai maistas suvirškinamas, tačiau yra žmonių, kuriems visą laiką pučia pilvą, o tai reiškia, kad kažkas sutrikdo jų virškinimo sistemą. Pasak gydytojų, vidurių pūtimas yra dujų, esančių skrandyje, rezultatas.

Žmonės paprastai nesijaudina, kai išpučia pilvą, net jei tai atsitinka dažniau nei reikia. Jie mano, kad tai yra normalu ir kad tai turi įtakos tik jų pilvo išvaizdai. Tačiau iš tikrųjų vidurių pūtimas gali atsirasti dėl daugelio priežasčių, o kai kurias iš jų reikėtų gydyti.

Dažniausios priežastys yra šios:

Vidurių užkietėjimas

Vidurių užkietėjimą galima išspręsti paprasčiausiai suvalgius daugiau skaidulų. Kai jums užkietėja viduriai, valgio metu dujos yra įstrigusios žarnyne ir negali ištrūkti, dėl ko atsiranda pilvo pūtimas. Pradėkite palaipsniui didinti skaidulų kiekį dietoje (tam tiks vaisiai, daržovės, pilno grūdo produktai).

Per daug pridėtinio cukraus

Jei jūsų dietoje gausu angliavandenių iš cukrų, tikrai jausitės išsipūtę. Pradėkite mažinti pridėtinio cukraus kiekį ir rinkitės natūralius angliavandenius – vaisius ir daržoves, o ne cukrų ir alkoholį.

 

Didelis streso lygis

Pūtimas gali atsirasti dėl streso. Jei jūs nuolat jaudinatės, jūsų smegenys nepadeda tinkamai veikti virškinamajam traktui, todėl gali atsirasti dujų ir pilvo pūtimas.

Nepakanka vandens

Jei norite, kad jūsų kūnas veiktų tinkamai, turite įsitikinti, kad jis gauna pakankamai skysčių. Jei negeriate vandens, tai gali sukelti daugybę sveikatos problemų, įskaitant pilvo pūtimą.

Jūs valgote per greitai

Jei esate tas žmogus, kuris baigia valgyti, kol kas nors nespėja atsisėsti ir pradėti, tikriausiai visą laiką susiduriate su pilvo pūtimu. Valgykite ir gerkite lėčiau bei tinkamai sukramtykite maistą.

Norėdami pašalinti pilvo pūtimą, išbandykite šį naminį receptą:

Jums reikės:
alijošiaus gelio / tyrės šaukšto
1 agurko
1 / 2 stiklinės vandens
1 šaukšto tarkuoto imbiero
1 citrinos
petražolių
Gaminimo būdas:

numesti svorio

Įdėkite visus ingredientus į maišytuvą, sutrinkite, kol mišinys taps glotnus. Nedelsdami išgerkite ir tęskite gydymą tiek laiko, kiek manote esant reikalingą. Stebėkite savo organizmą ir gydymą nutraukite, jei pastebėsite nemalonius pojūčius. Būtinai apie juos praneškite gydytojui!

Reklama