Jūsų artimiausia stebuklinga ateitis vienoje iš kortų

Jūsų artimiausia stebuklinga ateitis vienoje iš kortų Įdomybės
Nesvarbu, ar esate ezoterinių mokslų gerbėjas, ar tiesiog smalsus žmogus, pasitikėkite savo „šeštuoju pojūčiu“ ir pabandykite šiek tiek atverti savo likimo paslapties šydą.
Štai kodėl mes paruošėme jums būrimą, kuris padės sužinoti, kas bus artimiausiu metu.

Pasirinkite vieną iš jums siūlomų kortelių ir sužinokite, ką ji sako:

Interpretacija:

ŽEMĖLAPIS №1 E️JEHRITO KALNAS

Netrukus įvyks džiaugsmingas įvykis ir jūsų gyvenime ateis atostogos.Tai suteiks jums laiko sustoti ir apmąstyti tai, ką pasiekėte gyvenime.Pažvelk atgal ir pamatysi, kiek toli nuėjai.Būkite dėkingi už viską, ką patyrėte, nes kiekviena patirtis tam tikra prasme jums pasitarnavo jūsų labui – ir ne tik jums, bet ir visiems aplinkiniams.
Jūs nusipelnėte būti tuo vieninteliu ir turėti viską, ko tik širdis geidžia, todėl vykdykite jo išmintingus patarimus.Intuityviai pajusite, kai rasite teisingą kelią.Galbūt yra atvejų, kai gyvenimo grožį sunku įžvelgti.Tokiomis akimirkomis pažvelkite į save – į amžiną meilės ugnį, kuri neišnyksta jūsų krūtinėje.

KORTELĖ Nr. 2 L️ MEILĖ

Jūsų siela kupina begalinės Grožio šviesos ir kūrybinės energijos.Suvokdami savo dvasinę prigimtį, jūs vėl susisiekiate su savo begaline tiesos prigimtimi ir aiškiau suvokiate savo gyvenimo tikslą.Susivienijimas su tikruoju savimi yra gili ir šventa patirtis.Kartais džiaugsmas gali jus užvaldyti ir užvaldyti.
Išlaisvinkite visus savo jausmus, išreikšdami bent kažkokią savijautą.Per šį savo paties savęs pažinimo procesą jūsų ir aplinkinių gyvenimas bus transformuotas pačiu pozityviausiu būdu.

3 ŽEMĖLAPIS Gamta

Ateinančiais mėnesiais pasieksite daugiau su mažiau pastangų.Ši korta simbolizuoja didelio produktyvumo pobūdį ir pasitikėjimą savimi.Jūs žinote, kokia yra jūsų gyvenimo prasmė, jums ateina palaimintas ir sėkmingas laikas.Išmintingai naudokite jėgą, kuri dabar yra jūsų rankose.Būkite pozityvus, nuolankus, stiprus ir tvirtas.
Pajuskite savo ryšį su žeme, pajusite tvirtą žemę po savo kojomis.Durys atsidaro prieš jus beveik be jūsų pastangų, o anksčiau užblokuoti keliai dabar yra išvalyti.Jūsų vidiniame ir išoriniame pasaulyje yra visiška harmonija ir viskas, ko nenorite, išsipildo.
Reklama