Jūsų ateitis yra įrašyta į šias meilės linijas. Kas bus su jumis?

Įdomybės

Praktinis palmitrijos ryšys

Ateitis yra neišvengiamas. Ir jei atidžiai žiūrėsite į savo rankas, galite daug sužinoti apie tai.

Palmistrija – paslaptingas senovės menas. Manoma, kad mūsų delnuose yra paslėpta informacija apie artėjančius mūsų gyvenimo įvykius. Jei nepasitikite palmistais, galite perskaityti linijas patys!

Pirmas dalykas, kurį jums reikia padaryti, yra įdėti rankas kartu su delnais (kaip parodyta). Pirmoji eilutė yra meilės linija. Sujungus meilės linijas delnuose, daug apie jūsų asmeninį gyvenimą.

Štai kaip juos skaityti:

1. Tų pačių aukščių linijos.

Jei linijos sulankstytose rankose yra viename aukštyje ir teka viena į kitą, tai reiškia, kad jūsų santykiai yra pastovūs ir stiprūs. Jūs esate ramus, jūsų partneris jus rūpinasi ir supa jus su meile.

Jūs esate racionalesnis nei emocinis. Jums nepatinka drastiški kasdienio gyvenimo pokyčiai.

Be to, esate švelnus ir jautrus žmogus su sveiku protu. Labiausiai tikėtina, kad aplinkiniai žmonės pritaria Jūsų pasirinktai porai, nes kitų nuomone, jums svarbu.

2. Viršutinė teisinga linija.

Tai reiškia, kad žinote, kaip mokytis iš savo klaidų ir nedaug domėtis kitų nuomonėmis. Jus traukia partneriai, vyresni nei jūs, ir nesijaudinate dėl socialinių normų.

Jūs esate laisvas siela ir norite būti priimtas, nes esate, nepriklausomai nuo socialinės tvarkos ir kitų žmonių lūkesčių.

Labiausiai tikėtina, kad jūsų partneris bus daug vyresnis už jus.

3. Kairėje eilutėje.

Tai reiškia, kad esate drąsus, drąsus ir nesijaudinkite sunkumų. Jūsų partneris yra aistringas, stiprus ir pasitikintis.

Jums, asmens išvaizda reiškia daug. Tikėtina, kad susitiksite su kuo nors jaunesniu nei jūs ar užsienietis / užsienietis.

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!