Sužinokit ką apie jus sako jūsų gimimo mėnuo?

Horoskopai

Pagal numerologijos teoriją, žmogaus gimimo mėnuo gali daug atskleisti apie jo charakterį, rašo portalas Anglija.today. Šis aspektas vėliau buvo pagrįstas ir moksliniais įrodymais. Oksfordo universiteto mokslininkai tvirtina, kad gimimo mėnuo gali paveikti žmogaus karjerą ir netgi požiūrį į gyvenimą. Pavyzdžiui, liepą gimę asmenys į gyvenimą žvelgia optimistiškiau, tačiau yra labiau linkę turėti regėjimo problemų.
Sužinokite, kokią įtaką gyvenimui turi jūsų gimimo mėnuo:

Sausis

Sausį gimę žmonės yra valdomi skaičiaus 1. Tai apsigimę lyderiai – nepriklausomi ir analitiški. Jie nori būti pripažinti dėl savo kūrybingumo, sumanumo ir gebėjimo rodyti iniciatyvą. Be to, sausį gimę asmenys yra labai charizmatiški, dėl to kiti žmonės tiesiog natūraliai jų klausosi. Kita vertus, tokie asmenys yra gana konservatyvūs ir labiau linkę laikytis jiems įprastų tradicijų gyvenime.

Daugelis sausį gimusių žmonių yra užsispyrę, tačiau ambicingi bei ryžtingi. Jie mėgsta mokyti kitus, bet ir nepyksta, kai juos moko. Šie asmenys neteisia žmonių dėl jų klaidų ar silpnybių. Sausį gimę yra ypač darbštūs, protingi, tvarkingi, organizuoti, jautrūs ir rūpestingi. Atsparūs ligoms, išskyrus peršalimą.

Gimusieji sausio mėnesį yra atsparūs tokioms ligoms kaip Alzhaimeris, Krono liga ar epilepsija. Mokslininkų teigimu, tai lemia saulės trūkumas nėštumo metu ir pirmaisiais gyvenimo mėnesiais.

Vasaris

Vasarį gimę žmonės yra valdomi skaičiaus 2. Jie praleidžia daug laiko ieškodami savo sielos draugo/draugės, nes santykiams teikia pirmenybę. Neradę savo išrinktojo/osios, jie gali pulti į depresiją. Šie asmenys moka užjausti, mėgsta rūpintis kitais ir tampa puikiais tėvais.

Gimę vasarį yra protingi, realistiški, tačiau linkę į abstraktų mąstymą. Tai gana temperamentingi ir ryžtingi žmonės. Patrauklūs, tylūs, drovūs ir kuklūs, tačiau bandant juos suvaržyti, jie tampa tikrais maištautojais. Vasarį gimę asmenys mėgsta laisvę ir sąžiningumą. Neretai yra itin jautrūs ir greitai pažeidžiami. Nors neparodo, tačiau taip pat ir greitai supyksta. Stengiasi įgyvendinti savo svajones. Tiki prietarais. Patinka, kai randa naujų draugų, tačiau retai tai parodo.

Mokslininkai teigia, kad gimusieji vasario mėnesį – menininkai iš prigimties. Dėl saulės trūkumo pirmaisiais nėštumo mėnesiais jie yra linkę į miego sutrikimus, todėl darbo grafikas nuo 9 val. iki 17 val. – ne jiems.

Kovas

Kovą gimusius žmones lydi skaičius 3. Dažnai jie atsiranda tinkamoje vietoje ir tinkamu laiku. Šie žmonės turi įgimtą polinkį į garbę. Jie gali uždirbti daug pinigų, tačiau greitai juos ir prarasti. Gimę kovą yra linkę į neištikimybę, todėl įsipareigojimai – ne jiems.

Šie žmonės – prieraišūs, tačiau drovūs bei uždari. Mėgsta taiką ir ramybę. Jautrūs kitiems, tačiau greitai supyksta. Kerštingi. Mėgsta svajoti ir fantazuoti, keliauti. Dievina dėmesį, bet dažnai priima skubotus sprendimus renkantis partnerį. Muzikalūs.

Mokslininkų tvirtinimu, gimę kovą yra linkę susirgti astma (dėl vitamino D trūkumo dar nėštumo metu), o tai paveikia jų kvėpavimo takų sistemą. Vitamino D trūkumas taip pat gali įtakos turėti smegenų vystymuisi ir šiems vaikams mokykloje ne itin gerai sekasi. Vis dėlto, jie gali arba tampa puikiais menininkais.

Pixabay nuotr. / Ką apie jus sako gimimo mėnuo? Pixabay nuotr. / Ką apie jus sako gimimo mėnuo?

Balandis

Žmones, gimusius balandžio mėnesį, lydi skaičius 4. Užsispyrę, mėgstantys dominuoti ir impulsyvūs. Taip pat jie yra labai kūrybingi, patrauklūs ir protingi. Tai lyderiai iš prigimties – ambicingi, charizmatiški. Šiems žmonėms reikia būti atsargiems, kad būdami pernelyg valdingi, neatstumtų draugų ir artimųjų. Užsibrėžus tikslą, niekada nepasiduos, kol šio nepasieks.

Tai veiklūs ir motyvuoti žmonės. Ryžtingi, neretai priima skubotus sprendimus, tačiau gailestingi. Patrauklūs, mėgsta kitų dėmesį. Tokie asmenys – diplomatai iš prigimties. Kilnūs, draugiški ir paslaugūs. Mėgstantys nuotykius, turi gerą atmintį.

Mokslininkai teigia, kad gimusieji balandžio mėnesį turi polinkį alkoholio priklausomybei dėl saulės trūkumo nėštumo metu. Vitamino D trūkumas taip pat gali paveikti jų genetinį vystymąsi. Tarp gimusių balandžio mėnesį – daugiausiai sergančių autizmu ir depresija.

Gegužė

Gimę gegužės mėnesį yra lydimi skaičiaus 5. Šie žmonės pirmenybę teikia saviraiškai, tai talentingi muzikantai, aktoriai ar rašytojai. Didžiausia vertybė jiems – santuoka. Draugai taip pat atlieka svarbų vaidmenį, todėl jie skiria daug laiko bendravimui su kitais. Tačiau kartais nori pabūti ir vieni.

Gimusieji gegužės mėnesį yra užsispyrę ir netaktiški. Stiprios valios, motyvuoti. Lengvai supyksta. Mėgsta kitų dėmesį. Lengvai paguodžiami. Dirba sistemingai. Mėgsta svajoti, pasižymi įžvalgumu, supratingumu ir gera vaizduote. Mėgsta literatūrą, menus, keliones, nemėgsta vaikų ir buvimo namie.

Gegužės mėnesį gimę asmenys yra linkę į diabetą ir glaukomą. Vėlgi, tai sukelia saulės trūkumas nėštumo metu. Oksfordo mokslininkas Russell Foster teigia, kad dėl tos pačios priežasties šių žmonių IQ yra mažesnis.

Birželis

Gimę birželį yra lydimi skaičiaus 6. Tai romantiški, tačiau pavydūs žmonės. Dėl to, kad laikosi įsikibę praeities, šių žmonių meilės reikalai yra sudėtingi. Neretai gimusieji birželį tampa sėkmingais menininkais. Geraširdžiai, linkę liežuvauti. Ne itin mėgsta vaikus, tačiau yra gana atsidavę savo vyresniems šeimos nariams.

Mandagūs, turintys daug idėjų. Išrankūs ir visada siekia tik geriausio. Linksmi – mėgsta juokauti, pasižymi iškalbingumu. Draugiški. Mėgsta parodyti savo charakterį, tačiau yra lengvai pažeidžiami.

Dėl saulės trūkumo nėštumo metu šie žmonės turi problemų su regėjimu. Tarp gimusių birželį – daugiausiai Nobelio premiją laimėjusių asmenų.

Liepa

Liepos mėnesį gimusius lydi skaičius 7. Tai sąžiningi ir nuoširdūs žmonės. Labai prisirišę prie savo šeimos – padarys viską, kad juos apsaugotų. Retkarčiais gali pasirodyti sarkastiški ar ciniški. Dar viena liepą gimusių savybė – ekscentriškumas, ypač atsispindintis jų aprangoje.

Šie asmenys – linksmi, tačiau kartais gali būti paslaptingi ir sunkiai suprantami. Įprastai jie yra tylūs, nebent susijaudina ar patiria stresą. Gali būti išdidūs ir darbštūs. Draugiški, tačiau ne per daug, kartais netgi nepastovios nuotaikos. Liepą gimę žmonės pasižymi sąmojingumu, apdairumu ir pastabumu.

Neretai turi problemų dėl mitybos.

Rugpjūtis

Gimusius rugpjūčio mėnesį lydi skaičius 8. Dėka lyderystės įgūdžių, šiems žmonėms lemta tapti bendruomenės vadovais. Tai mylintys ir aukštas vertybes turintys asmenys. Visuomet nori kituose matyti tik gerus dalykus.

Rugpjūčio mėnesį gimusių žmonių didžiausia silpnybė – dirbant per sunkiai, jų organizmas išsekinamas, o tai sukelia sveikatos problemas. Šie asmenys – puikūs komandos nariai ir nesunkiai motyvuoja bei įkvepia kitus, kad šie pasiektų savo užsibrėžtus tikslus. Finansai jiems niekada nėra problema.

Mėgsta juokauti. Žino, kaip paguosti kitus, tačiau kartais gali būti pernelyg dosnūs arba egoistiški. Apie save galvoja ypač gerai, todėl mėgsta, kai juos giria. Greitai susierzina arba supyksta, yra pavydūs.

Rugpjūtį gimę taip pat yra atsargūs, mėgsta vadovauti. Turi įgimtą potraukį menams, muzikai.

Mokslininkai tvirtina, kad kūdikiai, gimę rugpjūtį, susiduria su sunkumais mokykloje, nes dažniausiai būna jauniausi klasėje. Kadangi nepasižymi pasisekimais moksle, jie dažnai siekia konkrečios profesijos karjeros.

Rugsėjis

Gimusiems rugsėjį svarbus skaičius 9. Šie žmonės protingi ir geba prisitaikyti prie įvairių situacijų gyvenime. Didžiausia jų silpnybė – polinkis į depresiją. Jei jie nori pasiekti kažką gyvenime, privalo nustoti būti tokie kritiški ir labiau pasitikėti savo jėgomis.

Gimę rugsėjį yra mandagūs ir linkę į kompromisus; atsargūs ir organizuoti. Kartais gali būti užsispyrę. Tai ištikimi ir patikimi žmonės; jautrūs, dosnūs ir niekada nieko nepamiršta. Nuolat siekia išmokti ko nors naujo, geba motyvuoti save ir kitus.

Šie žmonės dažniausiai pasižymi aukščiausiais pasiekimais mokykloje, galbūt dėl fakto, kad yra vyriausi klasėje.

Spalis

Žmones, gimusius spalio mėnesį, lydi skaičius 10. Tai iš prigimties laimingi žmonės. Kai užsibrėžia tikslą, visada jį pasiekia. Kita vertus, mėgsta ginčytis ir kartais būna linkę kerštauti ar net apgauti. Svarbiausias dalykas jiems – nugalėti savo vidinius demonus. Tą padarius, jiems nebelieka kliūčių užsibrėžtam tikslui įgyvendinti. Tokie asmenys neretai tampa savo srities lyderiais.

Jie mėgsta draugiškai pasišnekučiuoti, būti dėmesio centre. Greitai supyksta, tačiau taip pat ir greitai atslūgsta. Lengvai susiranda draugų, pasižymi ištikimybe. Mėgsta keliones, menus ir literatūrą. Gimusieji spalį yra emocingi, ryžtingi ir sąžiningi. Linkę būti pavydžiais, tačiau ne per daug. Be to, myli vaikus.

Mokslininkai teigia, kad žmonės, gimę spalį, gyvena ilgiausiai. Taip yra dėl to, kad nėštumo metu ir pirmaisiais gyvenimo metais jie gauna daugiausiai saulės šviesos.

Lapkritis

Lapkritį gimusius žmones lydi skaičius 11. Tai užjaučiantys ir pozityvūs asmenys. Jie geba būti geru pavyzdžiu ir gali būti mokytojais.

Tai kūrybingi ir nuolat idėjų kupini žmonės. Iš prigimties veiklūs, smalsūs. Drąsūs, dosnūs ir kantrūs, tačiau kartais užsispyrę. Beveik niekada nesupyksta, juos sunku suerzinti. Linkę į vienišumą, tačiau kai myli – tai stipriai ir pasižymi polinkiu į romantiką. Didžiausia silpnybė – kartais negali sukontroliuoti savo emocijų.

Mokslininkų teigimu, dėl saulės trūkumo pirmaisiais gyvenimo metais, gimusieji lapkritį yra linkę į pesimizmą.

Gruodis

Žmones, gimusius gruodį, lydi skaičius 12. Pasižymi praktiniu mąstymu, vertina pastovų gyvenimo būdą. Tai sėkmingi ir turtingi žmonės. Dėl to neretai jie pamiršta savo pareigas, nes mano, kad pavyks išsisukti iš bet kokios padėties.

Gimę gruodį yra dosnūs ir ištikimi. Mėgsta dalyvauti žaidimuose, tačiau kartais būna nekantrūs ir priima skubotus sprendimus. Mėgsta leisti laiką su kitais, yra sąžiningi, patikimi.

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!