Ką astrologė Tamara Globa prognozuoja 2022-ųjų kovą visiems Zodiako ženklams

Kitos Naujienos

Pirmasis pavasario mėnuo – lūžio tarp sezonų taškas, kai daugelio laukia teigiami pokyčiai. Tamaros Globos 2022 m. kovo horoskopas sako, kad turite būti pasiruošę didelei naujos energijos dozei, kuri pasireikš šį mėnesį. Jei Zodiako ženklai išmoks tuo efektyviai naudotis, jie nesunkiai užmegs santykius ir patrauks aplinkinių dėmesį. Tai bus elementaru oro ženklams, nes jie gali labai gerai prisitaikyti. Ir atvirkščiai, Avinas, Šaulys ir Liūtas turės sunkumų, jei negalės nukreipti šios energijos tinkama linkme. Sužinokite, kaip šis mėnuo klostysis jūsų zodiako ženklui.

Tamaros Globos 2022 metų kovo mėnesio horoskopas pagal zodiako ženklus

Avinas

2022-ųjų kovas Avinui atneš daug emocijų ir išgyvenimų. Jei turite nuolatinį partnerį, jūsų laukia ir labai malonios meilės kupinos akimirkos, ir nesutarimai, ypač planuojant bendrą ateitį. Tačiau nesijaudinkite: dėl abipusės meilės visus klausimus išspręsite kartu. Taip pat 2022-ųjų kovą didžiausią įtaką Avinui turės Veneros padėtis, ypač antroje mėnesio pusėje. Jums seksis karjeroje, ypač jei dirbate finansų sektoriuje.

Jautis

Šis mėnuo – tinkamas metas įsidrąsinti ir įveikti kliūtis, kurios ilgai jus sulaikė. Nusprendi pradėti kurti kažką naujo ir padarysi didelę pažangą. Tuo pat metu asmeniniame gyvenime prasidės pokyčiai, kurie padės žengti žingsnį į priekį.

Dvyniai

2022-ųjų kovas Dvyniams atneš daug energijos ir jėgų. Drąsiausias idėjas galėsite įgyvendinti, jei savo veiksmuose būsite nuoseklūs. Kalbant apie santykius, tokiu atveju galite jaustis vieniši. Tačiau Tamaros Globos 2022 m. kovo mėnesio horoskopas pataria tiesiog išlaukti šio laikotarpio ir neieškoti palaikymo iš šono, nes galite amžiams prarasti savo sielos draugą.

Vėžys

Tai bus puikus metas priimti sunkius sprendimus ir pasirinkti. Intuicija jūsų nenuvils: jos dėka imsitės teisingų žingsnių. Profesinėje sferoje neatmetamas padidinimas ar papildomas piniginis atlygis. Taip pat astrologė sako, kad sėkmė tave lydės ne amžinai. Taigi, jei norite patobulinti bet kurią savo gyvenimo sritį, pats laikas tai padaryti.

Liūtas

2022 m. kovo mėn. palaikys Liūto temperamentą. Su dideliu entuziazmu imsitės naujų projektų ir pasieksite sėkmės. Taip pat turėtumėte išnaudoti šio mėnesio aurą ir pabandyti išspręsti sunkias problemas, kurias visą laiką atidėliojote. Mėnesio vidurys nebus pats palankiausias dideliems pirkiniams, todėl Tamaros Globos 2022 metų kovo mėnesio horoskopas pataria iš anksto susidėlioti pinigų planą ir jo aiškiai laikytis, kad nekiltų nemalonumų. Meilėje ateis klestintis etapas. Tie, kurie palaiko santykius, galės juos sustiprinti, o laisvieji Liūtai sutiks sielos draugą.

Mergelė

2022-ųjų kovą Mergelės bus atviros naujai informacijai ir drąsiausias idėjas sugebės paversti realybe. Tuo pačiu galite tikėtis didelės kūrybiškumo dozės, todėl nebijokite eksperimentuoti. Profesinėje srityje galimas paaukštinimas arba atlyginimo padidinimas. Asmeniniuose santykiuose bus harmonija. Tokia būsena tęsis visą mėnesį.

Svarstyklės

Profesinėje srityje jūsų laukia neįtikėtina sėkmė, jei tam skirsite visas savo pastangas. Nuo 2022 metų kovo 20 dienos būsite globojami Veneros, sulauksite ypatingo energijos užtaiso ir daug teigiamų emocijų. Taip pat šiuo laikotarpiu galėsite išlaisvinti savo kūrybinį potencialą, gerai praleisti laiką su draugais ir pagerinti santykius su artimaisiais.

Skorpionas

2022-ųjų kovą Skorpione pabus saugumo jausmo troškimas. Šiuo laikotarpiu bus geriausia, jei rasite veiklos, kuria galėsite išreikšti savo jausmus. Taip pat Tamaros Globos horoskopas sako, kad pavasario pradžioje Skorpionai turėtų rimtai pasirūpinti savo finansais, nes kai kurios investicijos ar pirkiniai gali pasirodyti itin nesėkmingi.

Šaulys

Atėjus kovo mėnesiui, Šaulys pradės jaustis labai pasitikintis ir laisvai. Tačiau šį mėnesį iškils jūsų ateities klausimas, ir jūs turite pradėti jį spręsti. Tai pats tinkamiausias metas apsispręsti, kuria kryptimi judėti savo karjeroje. Taip pat turėtumėte sutelkti dėmesį į savo ilgalaikius tikslus. Visada stenkitės skirti jiems bent kelias minutes per dieną. Reguliarumas ir maži žingsneliai gali greitai nuvesti į sėkmės viršūnę.

Ožiaragis

2022-ųjų kovas Ožiaragiams bus kupinas netikėtų pokyčių dėl planetų išsidėstymo įtakos. Jus gali aplankyti nevilties jausmas ir abejonės santykiuose, tačiau tam nėra jokios priežasties. Astrologė pataria tiesiog palaukti šią akimirką ir pabandyti nukreipti dėmesį į kitas užduotis, kurias šį mėnesį pavyks atlikti. Finansinėje srityje žvaigždės pranašauja sėkmę mėnesio pabaigoje, išnaudokite šį laiką savo naudai.

Vandenis

Dėl planetos padėties 2022 m. kovo mėn. Vandenis pajus didelį intelektualinio tobulėjimo poreikį. Pagalvokite, ko norėtumėte išmokti ar kokią savybę ugdyti savyje. Turėtumėte užtikrintai eiti į tikslą ir nesiblaškyti dėl įvairių smulkmenų. Veneros įtakoje spinduliuosite ypatinga energija, stiprės nuolatiniai santykiai su partneriu, o vieniši Vandeniai turės progą sutikti ilgai lauktą meilę.

Žuvys

2022-ųjų kovą Žuvys turi suvaldyti savo jausmus, nes šį mėnesį daug kas priklausys nuo to, kaip bendrausite su kitais. Tamara Globa taip pat pataria parodyti savo drąsą ir užsispyrimą, norint įveikti kliūtis kelyje ir sėkmingai įgyvendinti savo planus. Vienišų Žuvų asmeniniame gyvenime artėja pokyčiai. Jie sutiks tą patį žmogų, kuris pasidalins savo nuomone ir bus su jais nuoširdus.

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
Reklama
error: Alert: Content is protected !!