Ką atneš 2021 metų Jaučio metai?

Ką atneš 2021 metų Jaučio metai? Įdomybės

Ir dabar artėja kitų metų pabaiga. Žiurkės metai labai greitai perduos vadžias baisiam ir įspūdingam Jaučiui. Ir, žinoma, nors jis yra antras iš visų Zodiako ženklų, jis turi lyderio savybių. Štai kodėl daugumai žmonių, gimusių pagal šį simbolį, karjera labai pasiseka. Ateinančiais metais visi jūsų planai turėtų būti nukreipti į karjeros kūrimą.

Tiems, kurie dar nespėjo užimti reikšmingos nišos versle ir nepasiekė karjeros laiptelio viršūnės, visas 2021 m. Bus tinkamas laikas visiškai pasinerti į karjeros augimą.

Jautis ir beždžionė bus metų favoritai. Gaidžiui ir arkliui taip pat nebus atimta Jaučio meilė.

Tačiau tigro, gyvatės, šuns ir ožkos metais gimusiems visus 2021 metus sudarys daugybė jėgos išbandymų. Žinoma, tai nereiškia, kad metai bus blogi ir siaubingai sunkūs. Metų pabaigoje Jautis dosniai apdovanos tuos, kurie sugebėjo atlaikyti visus jam parengtus išbandymus.

Tačiau 2021 metai Žiurkėms, Kiaulėms, Drakonui ir Triušiui bus neutralūs. Jie tiesiog turi pailsėti ir džiaugtis Žiurkės metais pasiekta sėkme.

Kalbant apie meilės santykius, jautis daugeliui žmonių suteiks ramius ir patikimus santykius. Bet nedarykite bėrimo veiksmų. „Matuok septynis kartus, vieną kartą supjaustyk“, būtent tai jaučiai sveikins.

Nesutikite su spontaniškais pasiūlymais. Geriau tiesiog mėgautis laiku su savo partneriu ir nebandyti santykiuose ką nors kardinaliai pakeisti.

Kalbant apie draugystę, Jautis per daug nesivargins. Pasiruoškite, kad jūsų draugai išnyks į antrą planą. Ne, jie visai nedings iš tavo gyvenimo, o Jautis taip pat neketina gadinti draugystės. Tiesiog visus metus turėsite šiek tiek laiko dažnai pokalbiams telefonu su draugais ir dažnai vakaro susitikimams prie arbatos puodelio.

Tačiau „Bull“ ketina karjeristus apdovanoti nemaža sėkme. Karjeros laiptai neatrodo ilgas ir vingiuotas kelias. Viskas, ką Jaučius nori pamatyti, yra kruopštumas, ryžtas, atkaklumas. Tai tinkamas laikas parodyti savo lyderystės įgūdžius. Jei turite daug pasiūlymų, kaip optimizuoti savo darbo eigą ar pašalinti konkurentus, atėjo laikas visas kortas padėti ant viršininko stalo. Jūsų idėjos nebus ignoruojamos. Verslo derybos ir pagrindiniai sandoriai vyks su kaupu. Tačiau jei atkakliai joms ruošiatės ir darote viską.

Kas liečia kasdienį gyvenimą ir poilsį – jautis bandys priversti jus pamiršti abu dalykus. Kas, žinoma, negali įtikti židinio laikytojams. Kad ir kaip jie stengtųsi sušildyti šeimos židinį šiais metais, jų uždirbantieji iš viso neturės laiko. Tam dailioji lytis galės iki galo mėgautis savo sielos draugų sunkaus darbo vaisiais. Nes metai žada būti piniginiai.

Kad ir ką sakytum, metai ateina su savo taisyklėmis ir nelieka nieko kito, kaip tik žaisti pagal jas. Bandymas juos pakeisti reiškia eiti priešingai nei simbolis, o jautis to tikrai neįvertins. Jis atkaklus ir ryžtingas, ko tikisi iš jūsų. Parodykite jam savo charakterio tvirtumą ir jis parodys jums savo dosnumą.

Reklama