Ką daryti 2021 m., Kad pasisektų pagal jūsų gimimo datą?

Ką daryti 2021 m., Kad pasisektų pagal jūsų gimimo datą? Įdomybės
„2021“ yra jau už kampo, mes padarysime keletą įrašų, kad pasiruoštumėte naujiems metams ir būtumėte pasirengę susitikti ne tik susitikti su jais, bet ir kuo efektyviau išnaudoti ateinančių metų energiją.

Taigi, šiek tiek apie ateinančius metus numerologijos požiūriu.

2021 = 2 + 0 + 2 + 1 = 5
Jei besibaigiantis 2020 m. Buvo 4 simbolių simbolis – apribojimai, „pelkės“ pasiekimas ir sulėtėjimas visuose frontuose, tai ateinantis 2021 m.Kas tampa pagrindiniu 2021 m.Žinoma, horizonto išplėtimas, augimas, plėtra ir … ta-užtvanka, kelionės 🙂 Manau, kad 2021 metais visi kompensuosime prarastus kilometrus ir valandas kelionėse.Tokiais metais sėdėti namuose tiesiog draudžiama.Visiškai traukia nuotykiai, BET….žinoma, čia verta atkreipti dėmesį į jūsų individualių metų skaičių – kiek tai atitiks bendrą energiją.Apie atskirus metus 2021 m. Ir metų laikotarpius kalbėsime atskirai.
Dabar apskaičiuokite savo 2021 metus naudodami šią schemą, kad sužinotumėte, ką būtinai turite padaryti 2021 m., Kad kuo geriau išnaudotumėte jos energiją, sėkmę ir sėkmės galimybes.
Mes apskaičiuojame savo gimimo datą ir mėnesį ir pridedame jį skaičiumi 5, tada viską pridedame prie 1 skaitmens viso skaičiaus.
Pavyzdys: gimimo data gruodžio 3 d. = 3 + 3 (gruodžio 12 d. Mėn. = 1 + 2 = 3) + 5 = 11 = 1 + 1 = 2

O dabar, suskaičiavę, žiūrime, ką reikia nuveikti kitais metais:

1 – Įgyti nepriklausomybę ir parodyti savo individualumą drabužiais, gyvenimo būdu, išvaizda.Pradėkite ar užsiimkite bet kokiu nauju verslu: naujas darbas, naujas darbas, nauji santykiai, naujas aprangos stilius, nauja šukuosena ir kt.
2 – užsiimkite kaupimu (atidarykite indėlį, organizuokite „piniginę“), rinkite svarbią ir naudingą informaciją, užmegzkite naudingus kontaktus.
3 – Aktyviai dalyvaukite viešajame gyvenime: pradėkite rašyti internetinius dienoraščius, dalinkitės savo nuomone ir informacija, išmokite bet kokį kūrybiškumą.
4 – Būk praktiškas ir organizuotas.Sutvarkyti visus finansinius reikalus, sutvarkyti žinias ir informaciją namuose, popieriuose ir kompiuteryje.
5 – Keliaukite, įsitraukite į nuotykius ir nuotykius, nebūkite namuose.Pasinerk į malonumą galva.
6 – sutvarkykite visus šeimos reikalus, susituokkite (neprivaloma), nusipirkite butą ar namą \ nusipirkite ką nors namuose, sukurkite interesų klubą.
7 – Mokykis ir tobulink savo profesinį lygį, praktikuokis meditaciją ar pradėk praktikuotis, leisk sau būti dažnai vienam.Raskite savo kelionės tikslą.
8 – Investuokite į prabangos prekes, vertybinius popierius ir turtą.Didžiausias pastangas nukreipti į uždarbį ir gerovę.
9 – grąžinkite skolas, uždarykite ir pašalinkite iš gyvenimo visus nereikalingus ir pasenusius dalykus: santykius, darbą, verslą.

Kaip matote, nesunku suaktyvinti sėkmę.Mes laukiame 2021 m. Tikėdamiesi geriausio ir tikėdami, kad visi norai išsipildys!

Reklama