Ką manote apie tai, kaip Gucci pristatė madingą ateities vyrą?

Naujienos

Italų liukso klasės prekinis ženklas Gucci pristatė savo garderobo vyrams variantą, kuris pilnai atitinka visas mados tendencijas, įskaitant kultūrines, politines ir ekonomines. Tai yra toks universalus apdaras, kurio tiesiog nėra už ką kritikuoti pažangiems žmonėms.

Ne, tai ne pokštas. Tai pažangiausia, kas yra madingų drabužių vyrams pasaulyje! Na, taip sako.

Kai tu visą gyvenimą svajojai tapti modeliu, o paskui staiga pasigailėjai.

Idėja paprasta ir grakšti, kaip ir visa eurozonos filosofija. Vyrai, kodėl jie tokie bjaurūs ir neteisingi? Todėl kad juos tradiciškai verčia nešioti tuos rūbus, kurie pabrėžia jų maskulinizmą, brutalumą ir nemokėjimą verkti su ir be priežasties.

Vadinasi , pagalvojo Gucci, jei mes išvaduosime juos iš šių „toksiškų drabužių“ gniaužtų, tai jų siela išsilaisvins ir viskas savaime susitvarkys! Tai ne mano žodžiai, o laisvas vertimas to, kas parašyta oficialiame tinklapyje.

Vyriškas paltukas, nepainioti su mergaitišku

Dizaineriai pažymėjo, kad berniukai vaikystėje smarkiai apriboti drabužių pasirinkime, skirtingai nuo mergaičių. Ir todėl dabar prekės ženklas siūlo jiems grįžti į vaikystę, bet su naujomis galimybėmis!

Gucci aprangoje pastebima nostalgija tokiems personažams kaip Piteris Penas ir Pepė Ilgakojinė , be to, ji iš anksto praktiškai suplėšyta ir ištepta reikiamose vietose, kad pirkėjams nereikėtų patiems vargintis.

Suprantate, dabar sudėvėti ir plėšyti drabužius – nevyriškas reikalas.

Na ir užkandai, vis dar abejojantiems, solidus kainynas – 1900 eurų! Kad suprastumėte, kad viskas rimta.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt