Ką Nostradamas pranašauja 2024 metams? Kelios įdomios pranašystės

Horoskopai 2024

Žinoma, kad garsus prancūzų pranašas Mišelis de Nostradamas buvo vienas paslaptingiausių savo laikmečio asmenų. Rašytojas, poetas, astrologas ir alchemikas, jis rašė katrenus. Juose jis aiškino, kas nutiks žmonijai ateityje – daugelis pranašysčių išsipildė. O, kokios buvo Nostradamo prognozės XXI amžiui, o tiksliau – 2024 metams?

Nostradamo pranašystės 2024-iesiems keliamaisiais metais

Kad suprastumėte Nostradamo pranašystes – atidžiai jas perskaitykite. Pirmiausia svarbu nesustoti ties tuo, kas pasakyta, nes tikėtina, kad interpretacija ir vertimas gali būti ne visai teisingi, o pranašystė išsipildys ne žodis žodin. Antra, Mišelis Nostradamas buvo gyvas žmogus ir taip pat galėjo klysti, tačiau daugelį dalykų istorijoje vis dėlto pamatė teisingai.

Trečiasis pasaulinis karas

Žmonės, aiškindamiesi astrologo katrenas, sakė, kad prasidės Trečiasis pasaulinis karas – Nostradamo pranašystės apie tai kalba beveik tiesiogiai. Vienais duomenimis, karas Ukrainoje gali būti būtent tas konfliktas, kurį įžvelgė būrėjas, tais metais – baisūs įvykiai dar laukia, į juos bus įtraukta visa planeta.

Žemės drebėjimas

Istorikų teigimu, 2024 m. Kalifornijoje įvyks baisus žemės drebėjimas, kuris nusineš tūkstančius gyvybių. Ypač baisu tai, kad panašias pranašystes yra pateikę ir kiti garsūs pranašautojai, taigi Nostradamas taip pat gali būti teisus.

Popiežiaus pasikeitimas

2024 m. pokyčiai bus susiję ne tik su valdžios pasikeitimu, bet ir su Katalikų Bažnyčios pokyčiais. Nostradamo pranašystės sako, kad netrukus po naujųjų metų pradžios valdys kitas popiežius.

Pasaulinis atšilimas

Didysis alchemikas įžvelgė ir tai, kaip keisis planetos klimatas – išnyks daug gyvūnų, pasikeis poliai, dėl to sutriks Žemės ekosistema. Po kelerių metų padėtis taip pablogės, kad gali išnykti ištisi miestai ir šalys.

Dirbtiniai organai

Mišelis de Nostradamas buvo įsitikinęs, kad XXI amžiuje medicina pasieks tokį lygį, kad bus galima gaminti dirbtinius organus ir juos persodinti žmonėms. Taip nutiks dėl būtinybės gelbėti gyvybes.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt