Ką po skyrybų daryti su vestuviniu žiedu? Sužinokite!

Įdomybės

Kartais santuoka netrunka amžinai. Jei kankinate vienas kitą, kenčiate patys, tai galų gale nusprendžiate išsiskirti. Na bent jau draugiškai, ramiai, be nereikalingų emocijų ir drebėjimų. Tačiau būti kartu jau negalite. Gyvenimas, žinoma, tęsiasi. O dabar kitas klausimas. Ką daryti su vestuviniu žiedu? Palikti kaip atsiminimą ar atsikratyti?

žiedu

Ir tikrai, ką daryti su žiedu? Juk tai ne tik santuokinės ištikimybės simbolis, bet ir tauriojo metalo gabalas. Kadangi viskas jau pasibaigė ir žiedas tapo tik daiktu, šį klausimą reikia išspręsti kartą ir visiems laikams.

ŽIEDAS PO SKYRYBŲ

Šiuo klausimu daugelis turi skirtingas nuomones. Pavyzdžiui, kai kurie išsiskyrę žmonės pašalina žiedą nuo savo dešinės rankos ir uždeda jį ant kairės, kad būtų aišku, jog jie yra išsiskyrę. Tiesą sakant, mes dažnai to nežinome, o jei nepažįstate asmens, galite pamanyti, kad priešais jus yra susituokęs užsienietis, nes kai kuriose šalyse ant kairiosios rankos nešiojami vestuviniai žiedai.

Kiti žmonės tiki, kad po skyrybų nešioti žiedą reiškia pritraukti nesėkmes ir bet kokį negatyvą sau, nes tai nuolat primena, kad kažkas gyvenime nepavyko. Nors tai kai kuriuos labiau motyvuoja, kad dabar jie yra linkę priimti labiau apgalvotus sprendimus.

žiedu

Mums atrodo, kad geriau šį žiedą tiesiog paslėpti spintoje, jei dabar sunku su juo išsiskirti, o ateityje jo atsikratyti. Beje, šis metodas efektyviai rodomas filmuose. Ten herojus (arba herojė) nuimą žiedą nuo rankos ir meta jį kažkur į tvenkinį, kad galėtų pradėti naują gyvenimą. Čia yra keletas variantų, kaip atsikratyti erzinančiu žiedu.

Ką daryti su sužadėtuvių žiedu po skyrybų?

Grąžinti partneriui. Viena vertus, tai yra kilnus poelgis, kita vertus, galimybė parodyti savo nepriklausomybę ir atsikratyti šios problemos.

žiedu

Nuneškite į lombardą ar pas juvelyrą ir parduokite. Jei žiedas yra auksinis, galite gauti neblogą sumą pinigų.

Eikite pas juvelyrą ir iškeiskite jį į kitą papuošalą arba išlydykite tuo pačiu tikslu.

Patikėkite, tam nereikia įdėti daug pastangų. Juk jūs ne Frodas ir tai nėra Jėgos žiedas.

Bet sužadėtuvių žiedo, dar yra ir vestuvinis, ir pastarasis turi dar ir aukštesnių sąsajų, nei vien tik žmogiškieji ryšiai.

Ką daryti su vestuviniu žiedu?

Yra tik vienas variantas – pasikalbėti šia tema su kunigu. Jis patars, ką daryti su žiedu.  Dažniausiai tokie žiedai paprasčiausiai skiriami bažnyčios, kurioje vyko vestuvių ceremonija, reikmėms. Išmintingi žmonės mano, kad tokiu būdu sumažėja kaltė dėl neišsaugotos šeimos.

žiedu

Kol kas neaišku, kaip mes elgtumėmės su savo žiedais, tačiau tikrai žinome vieną dalyką – problemos nebus, jei nesiskirsime. Be abejo, būna atvejai, kada santuoka yra ne tik nepakeliama našta, bet ir aiškiai suprantama, kad laimės iš to nebus. Santuokai išsaugoti, deja, bet reikia įdėti daug darbo.

Vestuvinis žiedas po skyrybų yra liūdna (ir galbūt ir gana džiaugsminga) istorija. Mes nuoširdžiai tikime, kad nieko panašaus jūsų gyvenime neatsitiks, ir to jums visiems linkime.
Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt