Ką reikia padaryti, kad pritrauktumėte vyro meilę: Babos Ninos patarimas

Įdomybės

Vaikystėje serialo herojė Nina turėjo galimybę ištverti rimtų išbandymų, dėl kurių neteko regėjimo. Tačiau, kaip paaiškėjo, paėmęs vieną dalyką, Viešpats davė jai kitą, o akla moteris, turėdama galimybę pamatyti bet kurio žmogaus likimą, padeda žmonėms pagerinti gyvenimą. Per savo gyvenimą Baba Nina išmoko ir pastebėjo daug dalykų, o savo patirtimi, kuri pravers kiekvienam, dosniai dalijosi su visais.

Ji žinojo daugybę ženklų įvairioms kasdienėms situacijoms. Jie buvo siejami su duona, šlepetėmis, batais, žiedais, plaukais. Tačiau populiariausias pas ją apsilankiusių moterų klausimas visada buvo vienas – apie vyrus. O akla jiems visada patardavo, ką ir kaip daryti, kad meilė nepraeitų, o būtų stipri ir amžina.

Ką Baba Nina patarė moterims apie vyrus

Bet kuriai moteriai ir merginai bus įdomu sužinoti apie meilės ženklus ir patarimus, kuriuos žinojo Baba Nina. Žinant, kaip ir ką daryti, pertrauka santykiuose su didele tikimybe galės išvengti meilės arba ją grąžinti, jei ji pradės blėsti, arba įsitikins, kad gyvenime atsiras naujas partneris.

Štai keletas meilės ritualų:

Kai mergina pasiilgsta mylimojo, tereikia tris kartus trenkti į slenkstį šluota, šaukiant jaunuolio vardu. Po to šluota turi būti dedama į kampą.

Jei vyro ir žmonos santykiai atšalo, penktadienio rytą – bėgti į parduotuvę pakelio druskos. Ji turi gulėti po lova tris dienas. Tada pakuotė padalinama į dvi dalis ir viena dalis naudojama iš uždaro indo ruošiant maistą vyrui ir žmonai, o kita dalis išbarstoma po namus (kampuose), taip pat po sutuoktinių lova.

Kai moteris ar mergina išlydi mylimąjį į ilgą kelionę, išvyksta, ji neturėtų jos prižiūrėti. Priešingu atveju vyrui bus sunku – jį kamuoja liūdesys ir ilgesys.

Baba Ninos patarimai vienišoms moterims

Jei moteris vieniša, akla perspėjo:

  • nebadyti duonos šakute – tai vienatvė;
  • nepirkite ir nenaudokite juodo skėčio;
  • nekurkite katės namuose, kitaip teks ilgai ieškoti sielos draugo.

Aklosios Ninos pastebėta išmintis, siejama su paprastomis meilės apeigomis, yra tikras būdas sutvarkyti asmeninius santykius. Pasinaudojus Baba Ninos patarimu, bus lengviau įveikti sudėtingas gyvenimo situacijas ir ją pagerinti.

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis
Reklama
error: Alert: Content is protected !!