Ką reikia žinoti, kad įtiktum bet kuriam vyrui

Ką reikia žinoti, kad įtiktum bet kuriam vyrui Žmonės

Žinoma, visi vyrai yra skirtingi ir kiekvienas turi savo mėgstamą moterišką tipą. Vieniems žmonėms patinka blondinės, kitiems – brunetės, kai kurie labiau mėgsta aukštas ir plonas, o kiti – mažas ir putlias.

Ką reikia žinoti, kad įtiktum bet kuriam vyrui

Kaip bebūtų, yra tam tikras kriterijų sąrašas, pagal kurį bet kuriam vyrui galite padaryti palankų įspūdį.

 

❤️ Išpuoselėta išvaizda yra ne tik makiažas, stilius ir daili suknelė figūrai. Tai sveika oda ir plaukai, atletiški tonizuoti raumenys, perlamutrinė šypsena, taisyklinga laikysena, lygūs judesiai, malonus balsas ir aiškus žvilgsnis. Sveikas gyvenimo būdas ir išpuoselėtas kūnas padidina moterų patrauklumą.

❤️ Gebėjimas palaikyti pokalbį – čia svarbu ne tik platus požiūris, bet ir gebėjimas išklausyti pašnekovą, nuoširdžiai domėtis kitais žmonėmis ir pagarbiai elgtis su kitų žmonių nuomone.

❤️ Gebėjimas apginti asmenines ribas – jei aiškiai pasakysi, kaip su tavimi galima elgtis, o kaip ne, visų aplinkiniai tave, vyrai, visų pirma gerbs.

❤️ Gebėjimas būti moterišku – tai apima dėmesio ir rūpesčio rodymą kitiems, malonų požiūrį, šypseną, natūralų flirtą, kerinčią eiseną ir plastiškus judesius.

❤️ Meilė sau nėra savanaudiškumas, noras išsiskirti ar agresyvus varžymasis, bet sveikas šio jausmo pasireiškimas. Kai myli save, aplinkiniai taip pat pradeda tau simpatizuoti.

Tačiau svarbiausia net ne tai, kaip atrodai išoriškai ar kaip elgiesi, o tai, kokius jausmus teiki vyrui, kuris yra šalia tavęs.

Jei jis jaučiasi didvyriu jūsų visuomenėje, jo sparnai tiesiogine prasme auga ir jis yra pasirengęs kilnoti kalnus, šis vyras norės vėl ir vėl patirti panašią būseną. Ir jis stengsis būti kuo arčiau jūsų!

Ko tam reikia:

✅ sakykite atitinkamus komplimentus – jei neseniai pažįstate vienas kitą, tuomet žavėkitės jo veiksmais ir savybėmis, bet ne savo išvaizda (kitaip jis tai gali suprasti kaip kvietimą į artimesnius santykius);

✅ pagirti – tik už tai, ką jis jau padarė, o ne už tai, ką jis tik planuoja padaryti;

✅ grožėkis ir įkvėpk – nereikia viskuo žavėtis, atrodys kvaila, išsirink tai, kas iš tikrųjų nustebina gerąja prasme.

Jei šalia jūsų esantis vyras jaučiasi karaliumi, jis norės jus paversti savo karaliene – su sąlyga, kad jūs visada jį pakelsite su savimi, lygiomis teisėmis! Žvelgdami į jį iš apačios į viršų, galite tapti tik jo gerbėju, o jums to nereikia 😉

Ką darai, kai nori įtikti vyrui?

Siūlau išsamiau aptarti šią temą mano internetiniame internetiniame seminare. „Meilė pagal taisykles ir be jos“

Reklama