Ką reiškia raudonas siūlas ant riešo ir kaip rišti

Ką reiškia raudonas siūlas ant riešo ir kaip rišti Įdomybės

Raudonas siūlas ant riešo yra vienas iš galingiausių kabalistinių amuletų, apsaugančių nuo žalos, blogos akies, neigiamos įtakos ir bėdų. Labai dažnai galite rasti žmonių su raudonu siūlu ant rankos. Net garsūs žmonės nešioja šį amuletą. Kokia jo paslaptis? Ką reiškia raudonas siūlas ir kaip jį teisingai susieti?

Ką reiškia raudonas siūlas ant riešo?

Ploniausias raudonas siūlas ant riešo laikomas stipriausiu talismanas nuo neigiamos įtakos ir kitų bėdų. Siūlas taip pat gali padėti žmogui judėti teisinga gyvenimo kryptimi ir pasiekti sėkmę. Kodėl raudonas siūlas laikomas stipriausiu amuletu ? Pagal vieną versiją, raudona gija buvo surišta aplink Izraelio vienuolės Rachelės kapą, kurį kabalistai laiko žmonijos pirmutine. Raudona spalva ypač svarbi Kabaloje – ji yra Marso, apsaugos ir stiprumo planetos spalva.

Ką reiškia raudonas siūlas ant riešo ir kaip rišti

Kaip susieti raudoną siūlą

Užriškite raudoną likimo siūlą ant kairiojo riešo. Taip yra dėl ezoterinių kabilistų nuostatų apie pasaulį, gėrį ir blogį. Manoma, kad gėris į žmogaus kūną patenka iš dešinės pusės, o neigiamas – iš kairės, todėl amuletas nešiojamas kairėje rankoje, kad apsaugotų nuo neigiamos energijos.

Negalite sau pririšti raudono siūlo. Šį amuletą turėtų surišti mylimas žmogus ar giminaitis. Siūlas yra susietas septyniais mazgais. Užsidėję raudoną siūlą, turite pažadėti sau ir aukštesnėms jėgoms, kad gyvensite harmoningai ir ramiai, susilaikydami nuo neigiamų minčių, sprendimų ir neigiamos emocijos . Tik laikydamasi šio pažado raudona gija ant kairio riešo neleis jums pakenkti.

Jei lūžta raudonas siūlas

Jei amuletas suplyšo, nesijaudinkite ir ieškokite tame slaptos neigiamos prasmės. Paprastai amuletas sulūžta ir pablogėja, kai žmogus yra paveiktas. Šiuo atveju raudonųjų siūlų pažeidimas yra tai, kad amuletas jus apsaugojo ir perėmė visą neigiamą energiją, todėl sulūžo.

Manoma, kad apsaugos sriegis padės tik tuo atveju, jei jis buvo atvežtas iš Izraelio. Tačiau šiuo klausimu yra ir kitokios nuomonės. Daugelis žmonių ant rankų nešioja įprastus raudonus vilnonius siūlus, manydami, kad pagrindinis dalykas yra tikėjimas ir pati amuleto simbolika.

Reklama