Ką žvaigždės mums dovanos Naujųjų metų savaitę nuo gruodžio 28 iki sausio 3 dienos. Kuriam iš Zodiako ženklų pasisekė labiausiai

Ką žvaigždės mums dovanos Naujųjų metų savaitę nuo gruodžio 28 iki sausio 3 dienos. Kuriam iš Zodiako ženklų pasisekė labiausiai Horoskopai

Ką mums žada nuostabi Naujųjų metų savaitė nuo gruodžio 28 iki sausio 3 dienos?Daug teigiamų, šiltų šeimos susitikimų ir vilties iš geriausio.Tai siejama su gruodžio 30-osios pilnatimi Vėžio ženklu.

Šios pilnaties energijos nustatys toną visai Naujųjų metų savaitei.Vėžys linkęs paskatinti žmones emociškai įsitraukti ir šiek tiek tingėti.Nuo pirmadienio daugelis žmonių nenorės dirbti.
Emociškai daugelis žmonių pajus palengvėjimą, kad šie sunkūs metai išeina, kad mūsų laukia kažkas pozityvesnio ir ramesnio.Ne tai, kad taip bus iš tikrųjų.Tačiau žmonių nuotaika bus būtent tokia.

Kuriems iš Zodiako ženklų labiausiai pasiseks šių Naujųjų metų savaitę?

Ožiaragiai, Saulė dabar yra jūsų pirmuose namuose horoskope.Šią savaitę daugelis iš jūsų švęs savo gimtadienį.Todėl tikrai esate Naujųjų metų švenčių favoritai!
Iš savo vaikų sulauksite gerų žinių.Arba jūsų vaikai ateis aplankyti jūsų.Bet kokiu atveju būsite laimingi dėka artimiausių žmonių palaikymo ir meilės.Kas gali būti dar geriau?
Vandenių laukia malonus įvykis darbo kolektyve.Jūsų kolegos jus nudžiugins ir net kuo nors nustebins.
Žuvys šią savaitę praleis su mylimu žmogumi arba sutiks savo sielos draugą Naujųjų metų išvakarėse.
Avinai iš artimųjų gaus žinių apie vaikų gimimą.Be to, daugelis iš jūsų galės gauti hipoteką ir įsigyti nekilnojamojo turto.
Jaučiui gali kilti netikėtų brolių ir seserų staigmenų, taip pat gali būti atskleista keletas jų paslapčių.Sužinosite tiesą, kurią jie kruopščiai nuslėpė nuo jūsų.
Dvyniai gaus premiją darbe arba vertingą vadovybės dovaną.Daugeliui jūsų padidės savivertė.
Pilnatis gruodžio 30 d. Įvyks pirmajame Vėžio horoskopo name.Tai reiškia, kad negalėsite likti šešėlyje.Būkite atsargūs ir iš anksto nepasakokite apie savo planus, jei nenorite, kad visi aplinkiniai apie juos žinotų.
Liūtai baigs svarbų verslą ir sutiks Naujuosius metus su dideliu palengvėjimu.Būsite patenkinti savo darbo rezultatais ir su pasitenkinimu apibendrinsite metų rezultatus.
Mergelės išsipildys kažkoks ilgai lauktas noras, svajonė.Kai kurie artimiausi draugai jus nudžiugins ir laiku išties pagalbos ranką.
Tikimasi, kad daugelis Svarstyklių bus paaukštintos arba gaus naują pelningą sutartį.
Anūkai atvyks aplankyti Skorpionus ir praneš apie savo sėkmę.Jaunieji Skorpionai sėkmingai baigs mokslus ir gaus pažymėjimą, o kažkas sėkmingai įveiks žiemos sesiją universitete.
Šauliai, jūsų skolininkai pagaliau grąžins pinigus, kuriuos kažkada pasiskolino iš jūsų.Ir laimingiausias Šaulys gali gauti netikėtų pinigų laimėdamas loterijoje.

Linkiu visiems nuostabių Naujųjų metų, sėkmės, meilės ir geros nuotaikos!

Reklama