Kada liausis Putino agresija prieš Ukrainą – atsakė Rusijos sociologas

Naujienos

Rusijos prezidento Vladimiro Putino agresija prieš Ukrainą nutrūks tik tuomet, kai Rusijos kariai bus nugalėti Ukrainos teritorijoje.

Rusijos prezidento Vladimiro Putino agresija prieš Ukrainą nutrūks tik tuomet, kai Rusijos kariai bus nugalėti Ukrainos teritorijoje.

Visi tarpiniai variantai ilgainiui sukels naują karinį paaštrėjimą, savo feisbuko puslapyje rašė rusų sociologas Igoris Eidmanas.

„Putino agresija sustos tik tada, kai… Rusijos kariai bus nugalėti ir panikos apimti pabėgs iš Ukrainos…“, – mano ekspertas.

I. Eidmanas pabrėžė, kad dabartiniam Rusijos vadovui Ukrainos valstybės užkariavimas yra idee fixe, ir jis jos neatsisakys tol, kol bus valdžioje.

„Pasklido kalbos, kad Rusijos ir Ukrainos derybos yra arti sėkmės, o Putinas, esant tam tikroms aplinkybėms neva yra pasirengęs išvesti įsiveržusius karius. Kaip sakė klasikas: netikiu…“ – pridūrė sociologas.

Jo nuomone, tokia informacija buvo paskleista, Kremliui siekiant laimėti laiko ir sustiprinti savo pozicijas.

Ekspertas mano, kad derybos su Ukraina yra taktinis triukas, kurio tikslas – sutrikdyti kitą ginklų tiekimą Kyjivui, nes „greitai taika“.

„…Manau, kad ne atsitiktinai Putino delegacija – labai žemo lygio, jos pažadų visada bus lengva atsisakyti…“, – savo nuomone dalijosi sociologas.

www.DELFI.lt

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!