Kadyrovas drebina internetą: nufilmavo, kaip kartu su Zelenskiu pasirašė Ukrainos kapituliacijos aktą [vaizdo įrašas]

Naujienos

Čečėnijos vadovas Ramzanas Kadyrovas paskelbė vaizdo įrašą, kuriame atliko antraplanį vaidmenį.

Vaizdo įraše parodyta, kaip išsigandęs Volodymyras Zelenskis pasirašo pasidavimo aktą. Be to, vienas iš dokumento punktų buvo toks: Akhmatas yra jėga.

„Mes tai įrodėme? Žinoma, Akhmatas yra jėga“ – vaizdo įrašo pabaigoje sako Kadyrovas.

Ilgametis kadyroviečių „kūrybiškumo gerbėjas“, Ukrainos nacionalinės policijos Patrulių policijos skyriaus viršininkas Jevgenijus Žukovas, socialiniame tinkle žinomas Maršalo slapyvardžiu, įvertino Ramzano Kadyrovo aktorinius sugebėjimus.

„Žinojau, kad tie kadyroviečiai klounai, bet nemaniau, kad jie tokie profesionalūs“, – sakė jis.

Pažymėtina, kad Čečėnijos vadovo asmeniniai sargybiniai, vadinamieji kadyroviečiai, nuo seno vadinami „tiktok kariuomene“, nes ne kartą buvo įkliuvę dėl to, kad jų paskelbti mūšių vaizdo įrašai iš tiesų būdavo netikri.

Dar kovo mėnesį socialinio tinklo „Reddit“ vartotojai priėjo prie išvados, kad apie karo eigą Ukrainoje pranešantys čečėnų kariškiai atitinkamas nuotraukas ir vaizdo įrašus daro ne kovos zonoje, o Baltarusijos mieste Mozyriuje.

Netrukus po to R. Kadyrovas pranešė apie savo vizitą į Mariupolį, paskelbdamas nuotrauką, tariamai padarytą Ukrainos teritorijoje. Nuotraukoje matyti, kaip jis meldžiasi „Pulsar“ degalinės automobilių stovėjimo aikštelėje. Tai Rusijos degalinių tinklas, Ukrainoje jų nėra.

Prisiminkite, kad neseniai Rusijos odontologų asociacija R. Kadyrovą apdovanojo I laipsnio ordinu „Už nuopelnus odontologijai“.

www.technologijos.lt
Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis
Reklama
error: Alert: Content is protected !!