Kaede Uber, Vangos paveldėtojos, prognozės Rusijai ir pasauliui

Žinios

Prancūzijoje žurnalistai iš Rusijos surado garsiosios bulgarų pranašės Babos Vangos paveldėtoją. Genetinė liga serganti mergina, anot mamos, turi dovaną matyti ateitį, gali išgydyti ligonius ir išgirsti mirusiųjų balsus.

Aiškiaregės Vangos sugrįžimas

Dokumentinio televizijos projekto „Vanga grįžta“ autorius Andrejus Kunitsynas 12-metę mergaitę Kaede Uber, gimusią Prancūzijoje, laiko garsios aiškiaregės paveldėtoja. Jis sako, kad jos gyvenimas turi daug panašumų su būrėjos biografija: Kaede anksti pradėjo netekti regėjimo, ji gali numatyti ateitį ir moka bendrauti su mirusių žmonių sielomis.

Mažosios Kaedės dovana jos gimtajame kaime nebuvo žinoma, nes jos tėvai saugojo genetinių sveikatos sutrikimų turinčią mergaitę nuo sukrėtimų. Nepaisant to, ji nustebino savo artimuosius netrukus įvyksiančių įvykių prognozėmis. Taigi, pavyzdžiui, Kaede kalbėjo apie savo močiutės ir patėvio ligą ir išvykimą. Be to, mergina tikina galinti išgydyti žmones, nes jos rankose sutelkta jėga. Nors Kaede negali išsigydyti.

Mažoji būrėja nemėgsta tamsos, nes tada pas ją ateina nežinomi šešėliai. Ji jaučiasi labai nerami, todėl stengiasi visada būti apšviestame kambaryje.

Su Vangelija pažįstami artimi žmonės pasakoja, kad sutemų ji taip pat nemėgo ir dėl ateitį pranašaujančių balsų negalėjo ilgai užmigti.

Prognozės Kaede Uber

Nepaisant labai jauno amžiaus, Kaede nustebino savo šeimą gebėjimu matyti ateitį. Merginos mama teigia, kad dieną prieš teroro aktą Nicoje 2016 metais ji prabilo apie šį įvykį.

Projekto žurnalistai surinko keletą paveldėtojos Vangos prognozių:

  • Netrukus Vakarai bus priversti atšaukti sankcijas Rusijai. Šalies laukia pergalė tiek tarptautiniame lygmenyje, tiek sporto srityje.
  • JAV laukia naujas teroristinis išpuolis, nusinešęs nekaltų piliečių gyvybes. Kaede Uber mano, kad arabai jį išprovokuos.
  • Ateityje Žemė bus įtraukta į daugybę karų ir konfliktų. Tačiau galutinis rezultatas bus taika pasaulyje, o ne pasaulinė katastrofa.
  • Anot Kaede, 2022 metais prasidės naujas karas vienoje iš neišsivysčiusių šalių. Daugelis yra linkę manyti, kad „silpnoji šalis“ reiškia Šiaurės Korėją, kurios valdovas grasino JAV branduoliniu karu.

Skeptikai abejoja Kaede dovana, manydami, kad artimieji ją tiesiog naudoja kaip verslo projektą ir galimybę išgarsėti. Ar tai tiesa, parodys laikas.

Vangelijos Gluškovos paveldėtoja

Daugelis mano, kad Vangelijos dovana nemirė kartu su ja, o buvo perduota jos įpėdinei. Nepaisant to, pati aiškiaregė neskubėjo dalytis informacija, kas paveldės jos dovaną. Tačiau tarp Vangos prognozių minima „mergina su puikia dovana iš Prancūzijos“. Jo močiutė Vanga padarė prieš mirtį.

Vangelia Dimitrova gimė Makedonijos kaime. Būdama 12 metų ji pateko į sūkurį ir nuo to laiko pradėjo netekti regėjimo. Vardas Vangelia iš graikų kalbos išverstas kaip „gera žinia“.

Būdama 16 metų Vanga išsakė pirmąją prognozę. Ir, kaip pasakojo liudininkai, ji ištekėjo už Dmitrijaus po to, kai papasakojo jam apie jo brolio žudikus, prieš tai pasižadėdama nekeršyti.

Aklosios aiškiaregės populiarumas išaugo Antrojo pasaulinio karo metais, kai Vanga savo artimiesiems padėjo ieškoti dingusių žmonių.

Tarp jos lankytojų buvo ir politikai: Bulgarijos caras Borisas III, pirmasis šalies sekretorius T. Živkovas, SSRS vadovas L. Brežnevas. Sakoma, kad pas ją atvyko net pats Hitleris, tačiau oficialūs duomenys apie šį vizitą nebuvo išsaugoti.

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!