Kai baigsis epidemija: Vasilisa Volodina prognozė

Kai baigsis epidemija: Vasilisa Volodina prognozė Žmonės

Prasideda antroji koronaviruso banga.

Epidemija niekaip nesibaigs, ir yra jausmas, kad ji neturės nei pabaigos, nei krašto.

Vasilisa Volodina kalbėjo apie tai, kas sukelia problemos raidą ir kokios yra jos perspektyvos.

Dabar astrologas kalba apie nuviliančius skaičius – virusas veiks iki trejų su puse metų.

Anksčiau Vasilisa Volodina  davė daugiau teigiamų skaičių . Ji tikėjo, kad koronavirusas sumažės 2021 metų pradžioje.

Nenuoseklumų nėra, nes liga jau nuslūgo, tačiau, kaip matome dabar, ji vėl grįžo.

Labiausiai tikėtina, kad pirmoji recesijos prognozė kitų metų pradžioje bus teisinga, tačiau niekas neatmeta trečios bangos.

Bet kokiu atveju geriau nepanikuoti ir toliau laikytis saugos taisyklių. Atminkite, kad liga triumfuoja organizuotumu ir žmonių ramumu. Net pačioje pradžioje niekas nesakė, kad virusas tiesiog ims ir trauksis.
Kaip planetos veikia virusą
Ekspertas sako, kad dabar gana sunku atsekti bet kokį modelį, nes kai kurie planetos ciklai dar nesibaigė nuo epidemijos pradžios.

Merkurijus . Tai informacijos srautų globėjas, komunikacijos planeta. Kai Merkurijus yra atgalinis, žmonės nutolsta vienas nuo kito ir mažiau bendrauja. Analizės metu Vasilisa Volodina nustatė, kad Merkurijaus retrogradiniais laikotarpiais atvejų yra mažiau. Tas pats pasakytina apie tokias planetas kaip Jupiteris ir Saturnas.
Nors  Neptūnas ir Jupiteris  aktyviai bendravo tarpusavyje, atvejų atsirado 60 proc.
Kiekvieną kartą, kai  mėnulis kyla , astrologas primygtinai rekomenduoja likti namuose, nes ši fazė labai pagreitina ligos plitimo greitį. Laikykitės  mėnulio kalendoriaus, kad žinotumėte mėnulio būseną.

Padidina Plutono ligos vystymosi greitį  kartu su Saturnu  – atvejų skaičius padidėja ketvirtadaliu.

Taip pat neigiamą koronaviruso vystymosi tempą galima paaiškinti tuo, kad  spalio 4 dieną Plutonas nustojo būti retrogradinis.

Ši planeta yra atsakinga už bendravimą, o dėl tiesioginio jos judėjimo ji dažniau kontaktuoja su kitais. Į retrogradinį judėjimą Plutonas grįš tik po kelių mėnesių – balandžio pabaigoje. Iki to laiko turėtumėte būti atsargūs.

Reklama