Kai jos nebeliks, jūs suvoksite, kada mama buvo geriausia jūsų draugė

Kai jos nebeliks, jūs suvoksite, kada mama buvo geriausia jūsų draugė Žmonės

Pasakykite mamai, kaip ją mylite, nes vieną kartą paskambinsite, o ji neatsilieps…
Jei jūsų santykiai su motina geri, ji automatiškai tampa geriausia jūsų drauge, nepriklausomai nuo to, jūs vaikas ar jau seniai suaugęs žmogus.

Galbūt dabar jūs to negalite suprasti, bet kai tik mamos nebeliks, jūs suvoksite, kokiu artimu draugu ji jums buvo. Santykiai su motina – svarbiausi santykiai mano gyvenime.

Gali nuskambėti truputį keistai, bet jūs turbūt suprantate, apie ką aš, jei tarp jūsų su mama užsimezgęs toks pat teigiamas ir gilus ryšys, kaip ir pas mane. Man bręstant mes su ja suartėjome vis stipriau ir stipriau.

Dalykai, kuriuos aš seniau bijodavau su ja aptarinėti, daugiau neatrodo tokie baisūs. Mes kalbamės apie juos lengvai ir paprastai. Mes atviros, sąžiningos ir iš tiesų rūpinamės viena kita. Su metais atėjo suvokimas, kad jaunystėje aš buvau daugelio savo motinos problemų šaltinis, ir aš jau paprašiau už tai atleidimo.


Ji vienintelis žmogus pasaulyje, kuriam aš galiu paskambinti vidury nakties. Jos meilė man absoliuti, kaip ir mano jai. Mama visada nerimavo dėl manęs taip, kaip niekas kitas. Mama – mano geriausia draugė.

Jūs daug suvoksite, kai jos nebeliks. Bet tada bus per vėlu, todėl prašau, padarykite visa, kas įmanoma, kad geriau suprastumėte savo santykius su žmogumi, davusiu jums gyvenimą. Būtent ji padėjo jums tapti tuo, kuo jūs dabar esate. Mama rūpinosi jumis ir pakilimo, ir nuopolio metu.

Ji buvo šalia, kai jūs išgyvenote išsiskyrimus ir kai griuvote nuo dviračio. Ir jei jums kažko reikia, jūs žinote, kad visai paprasta paskambinti. Ir net dabar, kai jūs suaugote, mama nuoširdžiai stengiasi, kad jūsų gyvenimas būtų kaip įmanoma geresnis. Ji visada ateina į pagalbą, darydama viską, kas nuo jos priklauso. Ir ji tikrai nusipelno jūsų pripažinimo.

Jūsų mama – tai žmogus, kurį jūs visų pirma turite vadinti geriausiu draugu. Tai ne kokia įžūli mergiotė iš jūsų gatvės ar bendradarbė, kuri paliks jus sunkiausiu metu. Jūsų mama buvo šalia net kai jūs blogai elgėtės su ja. Ji tiesiog toliau rūpinosi jumis. Taip, galbūt ji pasikeitė, paseno, tačiau mama mylės jus iki paskutinio atodūsio. Ir darys tai net po mirties…

Reklama