Kai sūnus neatsiklausęs apgyvendino savo šeimą mano bute, nė minutės negalvojusi padaviau jį į teismą. Ir visi ėmė mane smerkti

Žmonės

Kai buvau jauna, maniau, kad esu pakankamai protinga, bet tik išėjusi į pensiją supratau, kad išmintis ateina su metais. Turėjau daugiau laiko pagalvoti ir nusprendžiau pasidalinti patirtimi su jaunąja karta.

Skirtingai nuo bendraamžių, visą laisvalaikį skyriau sau, o ne vaikams ir anūkams. Jaučiau, kad nusipelniau to, visą gyvenimą rūpinusis kitais.

Tačiau jaučiausi labai vieniša, kai mano vyras mirė, o sūnus ir jo šeima gyveno su manimi. Atrodė, jiems nusispjaut į mano norus, o sūnus nė nepaklausė mano leidimo anūkui ir jo žmonai gyventi mano bute. Nusprendžiau kreiptis į teismą.

Mano advokatas buvo tikras profesionalas ir mes laimėjome teismo procesą. Sūnaus šeima išsinuomojo butą, aš pakeičiau durų spyną, kad jausčiausi ramiau.

Kai kurie mano pažįstami ir draugai nebebendrauja su manimi, nes negali patikėti, kad man užteko drąsos padaryti tai. Jie žaidžia su savo proanūkiais nepaisydami, kad nesijaučia gerai.

Tačiau aš tikiu, kad senatvė mums duota mėgautis gyvenimu ir nenoriu gaišti nė minutės įsiteikdama kitiems, dabar atėjo mano eilė imti iš gyvenimo viską, ko norėjau. Žinau, kad kai manęs nebeliks, mano šeima galės gyventi mano bute, tačiau nusprendžiau mėgautis senatve pilnu tempu.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt