Kaimynai 11 vaikų motiną laikė beprote. Pažvelkite į jos namus – tokių net kine nepamatysite! (1)

Naujienos

Tatjanai Vafinai turbūt lemta būti įžymiai. Iš pradžių visa apylinkė žinojo, kad Tatjana su buvusiu vyru Familiu augina 8 vaikus. O paskui šeima išgarsėjo jau visoje šalyje, kai 9-ojo nėštumo rezultate šeimai gimė trynukai.

Nuostabu, tačiau supermama visai neatrodė iškankinta. Priešingai, sunku patikėti, kad ši graži jauna moteris nepabijojo užsikrauti ant savęs tiek rūpesčių. Vietos valdžia ir žiniasklaida su malonumu kvietė didelę šeimą į iškilmingus renginius ir šventes. O kaimynai, kaip reikiant aptarę trynukų gimimą, nurimo.

Atrodė, Tatjana jau niekuo nebegali jų nustebinti.

Bet įsivaizduokite, kokiame šoke buvo visi vietiniai, kai 11 vaikų mama…padavė skyryboms. Tai bent kalbų buvo! „Ką gi ji daro, su tokia gauja?!“ – svarstė kaimynai.

Tačiau Tatjana jau priėmė sprendimą. Vėliau ji papasakojo žurnalistams, kad sutuoktinis ėmė išgėrinėti ir net duoti valią rankoms. Turbūt galvojo, kad žmona vis tiek viską atleis savo vaikų tėvui.

Bet ji neatleido. Net teisėja, nagrinėjanti skyrybų bylą, apstulbo, sužinojusi visas detales. O paskui apiformino skyrybas tą pačią dieną, suprasdama, kad daugiavaikė motina turėjo turėti labai rimtas priežastis tokiam poelgiui.

Tatjanos profesija – virėja, todėl be darbo tikrai neliks. Bet vis tiek visi buvo įsitikinę, kad vargšė mamytė augins vaikus vieniša. Tačiau čia moters likimas padarė tiesiog neįtikėtiną posūkį.

Praėjus maždaug metams po skyrybų, Tatjana įsidarbino naujame darbe – vietiniame ceche, ruošiančiame maistą avialinijoms ir ten susipažino su jaunu kolega Jevgenijum.

Jaunu – švelniai pasakyta. Ženiai dabar vos 23 metai, Tatjana vyresnė už jį 15 metų. Niekas nė įsivaizduoti negalėjo, kad tarp jų užsimegs tarnybinis romanas.

Tatjana sutiko eiti į kiną ir pasimatymus, tačiau net nemanė, kad tai gali toli nueiti. Kai viskas pasidarė rimčiau, ji sąžiningai prisipažino jaunam gerbėjui, kad namie jos laukia 11 „burnų“. Vaikinas, žinoma, buvo šoke, bet vietoj to, kad spruktų, vėl pakvietė ją į pasimatymą.

Po to Ženia susipažino ir susidraugavo su visais savo pasijos vaikais, ėmė dažnai žaisti futbolą, kurį jaunuolis tiesiog dievina, su jos sūnumis. Pažįstami žiūrėjo įtariai ir kraipė galvas. Neįtikėtina, kad „išsiskyrėlė“ dar ir su tokia „priekaba“ galėtų sėkmingai susitvarkyti asmeninį gyvenimą.

O Ženia tuo tarpu vis labiau įsigyveno į vyro ir tėvo vaidmenį ir galiausiai nusprendė, kad pasiruošęs atlikti jį ilgus ilgus metus. Kai kolegos ir pažįstami sužinojo, kad jaunuolis pasipiršo savo merginai, tiesiog negalėjo atsipeikėti nuo šoko ir, žinoma, ėmė jį atkalbinėti.

O ir pati Tatjana iš pradžių keliskart atsakė neigiamai. Ir tada Ženia papasakojo apie savo planus vaikams, kurie iškart susižavėjo ir visi kartu pagaliau įkalbėjo mamą ištarti „taip“. Birželį pora susituokė.

Štai tokia neįtikėtina istorija. Ženia, iki šiol taupęs pinigus kelionei į Ispaniją, apie kurią visada svajojo, išleido juos vestuvėms ir buitinei technikai. Kaimynai gydosi nuo šoko.

Žurnalistai pasakoja neįprastos šeimos istoriją pasauliui. O patys Jevgenijus ir Tatjana nieko nesigėdija. Jie laimingai, apie ką su malonumu kalba į kamerą:

Meilei amžius nesvarbus, ką besakytum. Be abejonės, kai pas Tatjaną ir Jevgenijų atsiras savi vaikai, šeima tikrai išgarsės visame pasaulyje.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt