Kaip 97 kg sverianti moteris per keturis mėnesius numetė 22 kg

Kaip 97 kg sverianti moteris per keturis mėnesius numetė 22 kg Žmonės

Kaip neišprotėti bandant pasiekti trokštamą figūrą ant svarstyklių? Ar įmanoma sulieknėti be varginančių dietų ir valandų sporto salėje? Šiandien mes atskleisime merginos iš Maskvos paslaptis, kuri pati vos per porą mėnesių numetė 22 kg.

„Gydytojai sakė, kad negalėjau pastoti dėl antsvorio“ – tai buvo atspirties taškas nuostabioje herojės svorio metimo istorijoje, kuri per 4 mėnesius sugebėjo numesti 22 kg.

Viskas prasidėjo nuo gėdos. Draugai vis dažniau ėmė kišti merginą ir domėtis, ar ji galvojo numesti svorio. Žiūrėdama į veidrodį ji nekentė savęs. Neigiamos emocijos ir išgyvenimai ją privertė į dar didesnį stresą, kurį ji paėmė sumuštiniais ir saldumynais. Dėl to svarstyklės parodė šokiruojantį 97 kg svorį, kurio aukštis 170 cm.

Nebuvo lengva gyventi tokiame svoryje, – prisipažįsta mergina. Palpitacija ir dusulys ją lydėjo net trumpus pasivaikščiojimus po miestą. Ji nustojo jaustis visaverčiu žmogumi.

Parduotuvėse rasti tinkamo dydžio drabužių taip pat buvo beveik neįmanoma. Herojė pažvelgė į manekenes su stilingomis aprangomis lieknoms gražuolėms ir dar labiau pyko dėl savo bejėgiškumo. „Aš gyvenau savotiškame užburtame rate“, – sako mergina.

Visi bandymai numesti svorį žlugo nesėkmingai, ir ji kreipėsi į gydytoją. Nuosprendis smogė kaip žaibas iš dangaus: neįmanoma nešti tokio svorio vaiko. Tai gali būti pavojinga tiek kūdikiui, tiek motinai.

Tą pačią dieną herojė visais būdais nusprendė mesti svorį. Pirmiausia reikia nustoti reaguoti į vakarinį šaldytuvo skambutį.

Iš pirmo žvilgsnio ši paprasta užduotis pasirodė esanti tikras išbandymas. Mergina miegojo ir sapne pamatė dešreles, bandeles ir pyragus.

Įtikinimo jėga padėjo. Kiekvieną vakarą mergina įtikindavo save, kad ji pusryčiams valgo aukščiau paminėtus dalykus. Skrandis nurimo, o ryte nenorėjau palepinti kenksmingais ir riebiais.

Taigi pirmieji 10 kg nuėjo.

Antrasis žingsnis buvo ištirti patiekalų ir atskirų produktų kalorijų kiekį. Iš pradžių buvo sunku suprasti tamsų sveiko maisto mišką, tačiau laikui bėgant atsirado įprotis ir net atmesta pažįstamų skanėstų.

Galiausiai trečiajame etape mergina atsisakė baltojo cukraus, esančio net duonoje ir konservuose.

Rezultatas netruko ateiti.

Sunkiai dirbdama ir nepalenkdama valios, herojė pamažu įsivėlė norimą rezultatą. Pagrindinis žodis yra „palaipsniui“, nes jai žingsnis po žingsnio pavyko pasiekti šokiruojančių rezultatų.

Pažįstami nebešnabždėjo už nugaros, o su džiaugsmu pasveikino merginą. Be to, būtent taip: mergaitė laukėsi kūdikio.

Palikusi 22 kg praeityje, ji buvo apdovanota tikra likimo dovana. Valios jėga nugalėjo tingumą, atvėrusi merginai duris į naują laimingą ateitį.

Reklama