Kaip angelas sargas įspėja mus apie realų pavojų, kuris tyko mus

Įdomybės

5 ženklai, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį

Angelas sargas įspėja apie pavojų, jis visada su mumis. Angelas mus saugo arba siunčia slaptus ženklus, perspėjančius, kad einame klaidingu keliu. Yra penki tokie ženklai.

  1. Priverstiniai planų pakeitimai

Įsivaizduokite, kad vėluojate į skrydį, į autobusą ar traukinį, į darbą. Tenka išeiti iš namų, bet atsitinka kažkas nemalonaus – pamirštate, kur padėjote raktus, plyšta pypkė, katė nuverčia vazą. Vėluojate, keičiate planus arba prarandate bet kokią galimybę.

Šiuo atveju Likimo prakeiksmas nėra vertas, nes tokiu būdu Angelas Sargas gelbsti mus nuo pavojų ir problemų. Daugelis žmonių, kurie išvengė mirties ar sužalojimų, yra dėl to, kad vėlavo sudužęs traukinys ar lėktuvas. Mus gelbsti tai, kad paskutinę minutę kažkas atsitiko mums.

Daugelis mano, kad tai yra prakeiksmas, kai, pavyzdžiui, susergame prieš svarbų ir malonų įvykį, tačiau iš tikrųjų būtent mūsų angelas sargas gelbsti nuo kažko labai blogo. Likimas siunčia mums mažas problemas, kad išvengtume didelių.

  1. Pasikartojantys sapnai

Dažnai atsitinka taip, kad žmonės kelis kartus sapnuoja tą patį sapną arba labai panašų, pažadindami tuos pačius jausmus. Šiuo atveju dažnai nutinka taip, kad angelas sargas bando mums ką nors pasakyti.

Nereikia svajonių suprasti pažodžiui. Jei krentame ar skęstame, susimušame su šeima, patenkame į kalėjimą, tai nebūtinai turi atsitikti realybėje.

Čia reikia susieti logiką ir bandyti nubrėžti analogijas su savo gyvenimu. Pavyzdžiui, jei sapnuose su artimaisiais ginčijatės ne pirmą kartą, tuomet Angelas gali patarti to nedaryti, nes tai gali sukelti nepataisomų pasekmių.

Tačiau kartais angelas mums tai parodo pranašiškuose sapnuose, kuriuos žmonės paprastai mato ketvirtadienį ir penktadienį.

  1. Vidinis diskomfortas, intuicija, nuojauta

Angelai sargai veikia mūsų vidinę energiją siųsdami slaptus signalus, kad artėja problemos. Tai išreiškiama saulės rezginio sunkumu. Toks jausmas vadinamas „sunkiu sielai“. Kai angelas sargas nori mus pasiekti, tai sukelia dusulį, nervingumą, nereikalingus jausmus ir neviltį.

Žinoma, tokiais laikotarpiais paaštrėja intuicija. Kai tavyje viskas susidėlioja ir tu be jokios priežasties jauti dvasinį bei fizinį diskomfortą, pasitikėk savo nuojauta. Jis padės jums išspręsti visas problemas ir padės išlikti.

  1. Plunksna kelyje

Jei eidami keliu pamatysite priešais save gulinčią vienišą paukščio plunksną, tai aiškus ženklas, kad angelas sargas jus stebi ir bando kažką pasakyti. Greičiausiai artimiausiu metu rasite kokių nors bėdų, kurių galima išvengti.

Tokiu atveju turėtumėte būti kiek įmanoma atsargesni atsitiktiniuose susitikimuose su žmonėmis, naujose įmonėse.

  1. Gyvūnas, kuris seka tave

Jei į namus jus seka katė ar šuo, tai geras ženklas. Specialistai pataria gyvūną pašerti ar net priglausti, jei įmanoma. Taip pat manoma, kad tokiu metu šuns ar katės kūne yra Angelas sargas, kuris bando pranešti, kad nukrypote iš teisingo kelio.

Greičiausiai tai reiškia, kad asmuo neteisingai nustatė prioritetus arba kažkuo netinkamai pasirūpinta. Kai jus lydi gyvūnas, tai proga pagalvoti, ar viskas gerai santykiuose su tėvais, giminėmis, draugais ar sielos drauge.

Šiais penkiais ženklais angelas sargas įspėja mus apie pavojų. Svarbiausia nepraleisti šių ženklų!

 

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt