Kaip atidaryti pinigų kanalą. Kodėl pinigų kanalas yra užblokuotas

Kaip atidaryti pinigų kanalą. Kodėl pinigų kanalas yra užblokuotas Įdomybės

Taip atsitinka, kad žmogus dirba nenuilstamai, tačiau vis tiek neveikia, kad užsitarnautų patogų gyvenimą. Ką tada pasakyti apie praturtėjimą. Jei jūs išleidžiate daug pastangų, kad pasiektumėte finansinę gerovę, o rezultatų nebuvo, tai greičiausiai jūsų pinigų kanalas yra uždarytas.

Kodėl taip atsitinka ir kaip jį atidaryti – skaitykite toliau.

❗️❗️❗️Priežastys kodėl pas mane uždaryti pinigų kanalai

  • Bloga karma yra viena iš pagrindinių uždaro pinigų kanalo priežasčių . Tai reiškia, kad žmogaus šeimoje niekada nebuvo turtingų ir klestinčių giminaičių.
  • Uždaras pinigų kanalas taip pat gali būti dėl to, kad pats asmuo paprastai neigiamai vertina pinigus . Neigiamas požiūris formuojasi nuo vaikystės, kai vaikas girdi tokias frazes: „mes daug negalime sau leisti“, „mes neturime pinigų“, „mes esame vargšai“ ir kt. Tokiomis frazėmis žmogus nuo vaikystės gauna neigiamą požiūrį į pinigus ir visa, kas su jais susiję. Užaugęs jis pradeda gyventi pagal tas pačias „taisykles“, kurias gavo nuo vaikystės. Jie veda jį prie nuolatinio pinigų trūkumo.
  • Kita priežastis yra piniginė žala . Būna, kad turtingas žmogus vienu metu praranda viską ir net tai, kas padėjo jam išlaikyti finansinę gerovę, nustoja duoti rezultatų. Pinigų korupciją gali siųsti ne tik patyręs magas ar burtininkas. Net pavydus ar piktas aplinkinių žmonių žvilgsnis gali uždaryti pinigų kanalą žmogui.

Nepriklausomai nuo pinigų kanalo uždarymo priežasties, jį galima atidaryti universaliu metodu, kuris susideda iš kelių būdų.

Pinigų kanalo atidarymo ritualas

Šis ritualas vykdomas keliais etapais. Pats pinigų kanalo atidarymo procesas gali trukti savaitę, mėnesį, šešis ar daugiau mėnesių, priklausomai nuo jūsų suvokimo laipsnio ir noro pakeisti savo gyvenimą į gerąją pusę. Taigi nuo ko pradėti?

  1. Atkreipkite dėmesį į gausybę aplink . Apsidairyk aplinkui: tu ne vargšas, o turtingas. Įvertinkite tai, ką turite ir ką galite naudoti. Supraskite, kad Visata yra turtinga ir jos dovanos yra neribotos – jūra, miškai, medžiai, gėlės, oras. Jūs esate visatos dalis, o tai reiškia, kad ir jūs esate turtingi.
  2. Pradėk dėkoti . Dėkingumo jėga yra galingas įrankis atveriant pinigų kanalą. Pasakykite „ačiū“ viskam ir visiems. Dėkokite ne tik už kažką teigiamo, bet ir už kažką neigiamo. Gebėjimas spinduliuoti teigiamą ir gebėjimas susitelkti į gėrį suteiks galimybę pritraukti į savo gyvenimą pinigus, malonius žmones, sėkmę ir meilę.
  3. Nesusitelkite į vieną pajamų šaltinį . Pabandykite įžvelgti naudą ne vien savo pagrindiniame darbe.
  4. Dalinkitės savo pinigais . Kad pinigai pas jus ateitų dideliais kiekiais, turite mokėti juos atiduoti. Pinigai yra energija ir jie turi nuolat judėti, todėl nepamirškite apie labdarą ar dovanas savo artimiesiems.
  5. Atlikite turtingo žmogaus vaidmenį . Jei norite atidaryti pinigų kanalą greičiau, dabar turite jaustis turtingi ir sėkmingi. Norėdami tai padaryti, atsikratykite neigiamų nuostatų, kritiškų realybės vertinimų ir neigiamų emocijų. Mėgaukitės euforijos būsena, kuri kyla, kai pagalvojate apie savo dideles pajamas ir norimus pranašumus.

Reklama