Kaip atrodė pirmasis grožio salonas 1936 metai

Kaip atrodė pirmasis grožio salonas 1936 metai Įdomybės

Pirmasis legendinės verslininkės Helenos Rubinstein grožio salonas atidarė Niujorke 1936 m. „Naujuoju grožio pasauliu“ pavadintas salonas iškart atkreipė Amerikos moterų dėmesį – visos norėjo sužinoti grožio paslapčių iš pačios Rubinsteino ir tapti dar patrauklesnės.


Kliento odos tyrimas specialiu aparatu

„Tai pasaulis, kuriame galite pabėgti nuo didmiesčio triukšmo ir visiškai suvokti savo grožį. Elena Rubinstein atneša jums savo turtingos ir beveik legendinės patirties kuriant grožio produktus visų šalių moterims vaisius. Čia ji surinko begales talentų ir ekspertų. Odos grožio specialistai, kirpyklos, kosmetologai, koloristai, dietologai ir kineziterapeutai. Čia yra viskas, kas prisideda prie visiškos jūsų grožio išraiškos – veido, figūros, plaukų, rankų. Tai nauja jūsų grožio koncepcija “, – rašoma 1937 m.

Pieno putos ir veido pakėlimo kaukė

Kartu su įprastais biurais salone buvo įrengta sporto salė, kinas, restoranas, biblioteka, soliariumas ir kirpykla. Klientai galėjo užsisakyti iš anksto individualias procedūras ar visą grožio dieną. Priežiūra ar gydymas visada prasidėjo nuo tyrimo. Darbuotojai apskaičiavo kliento bazinį medžiagų apykaitos greitį (BMR), matavo kraujospūdį, ūgį, svorį ir kitus gyvybiškai svarbius požymius.

Stilius džiovinant plaukus

Vėliau Rubinstein 1937 m. Paryžiuje atidarė savo atnaujintą „Faubourg Saint-Honoré“ saloną, kuriame laikė dar daugiau įrangos. Jos salonai ir parduotuvės buvo JAV, Prancūzijoje ir Didžiojoje Britanijoje. Beje, būtent Rubinšteinas pirmasis klasifikavo odą pagal tipus – sausa, normali, riebi. Ji taip pat buvo vandeniui atsparaus blakstienų tušo, giliųjų valiklių, pirmojo vitamininio kremo ir drėkinamojo skysto kremo pradininkė.

Salono darbuotoja prieš procedūras atlieka kliento odos analizę

Kliento parametrų matavimas


Sportas yra svarbi grožio dalis

Balinimo kremo tepimas ant įdegio žymių

Lankytojai salone prieš seansą ultravioletinės spinduliuotės kambaryje (arba to meto soliariume)

Merginos makiažą mokosi Elenos Rubinstein mokykloje

Konsultacija su pačia Elena Rubinstein – ji merginoms pasakojo savęs priežiūros subtilybes

Helenos Rubinstein kosmetikos rinkinys

Reklama