Kaip atrodo makiažo dailininkė, svajojusi tapti Kim Kardashian dviguba, padidinus lūpas ir sėdmenis

Kaip atrodo makiažo dailininkė, svajojusi tapti Kim Kardashian dviguba, padidinus lūpas ir sėdmenis Žmonės

Buvo sakoma, nekurkite sau stabo.Tačiau kai kuriems žmonėms gyventi savo stabų gyvenimą yra įdomiau nei savo.Paprasti mirtingieji dažnai kopijuoja, kaip jie rengiasi, dažosi ar dėvi tas pačias šukuosenas kaip mėgstamos šou verslo žvaigždės.

Tačiau kartais yra gerbėjų, norinčių atrodyti kaip įžymybės.Viena populiariausių įžymybių, kurias jie mėgdžioja, yra Kim Kardashian.Ir gerai, net kai merginos bando būti panašios į ją.Blogiau, kai vaikinai daro viską, kad taptų antrąja Kim.

Džordanas Parkas svajoja būti garsaus socialisto kopija.Prieš penkerius metus vaikinas išplėtė lūpas, tikėdamasis tapti panašus į Kardashianus.Tiesa, jam nepavyko tapti jos dviguba.Tačiau Džeimsas tapo laidos „Nukentėję kūnai“ žvaigžde.

Bet jau tada Parkas teigė, kad nelaiko savęs plastinių operacijų auka.Todėl jis ketina toliau „tobulėti“ ir tampa panašus į Kim.Kitas vaikino žingsnis buvo sėdmenų padidėjimas ir veido formos pasikeitimas.

Jamesas neseniai parodė plastinės operacijos rezultatus.Tačiau panašu, kad jos gerbėja visai nepanaši į Amerikos žvaigždę.Tačiau dabar jo išvaizda labai panaši į kitą garsų keistuolį – Living Ken.

Reklama