Kaip atrodo plaukingiausias pasaulio žmogus ir ką jis daro?

Kaip atrodo plaukingiausias pasaulio žmogus ir ką jis daro? Žmonės

Yu Zhen Huango vardas įrašytas į Gineso rekordų knygą kaip plaukingiausias žmogus pasaulyje.96% jo kūno yra padengta plaukais.

Jis gimė jau tankiai padengtas plaukais, o vėliau paaiškėjo, kad prie to prisidėjo reta genetinė liga.Žinoma, vaikinui teko patirti daug pašaipų dėl savo išvaizdos vaikystėje, tačiau jis vis tiek rado jėgų naudoti ligą visam laikui.

Taigi jis pradėjo vaidinti filmuose, vaidino beždžionę kinų filme, taip pat išbandė savo jėgas muzikoje, tapdamas roko muzikantu.

Visą tą laiką Yu griebėsi įvairių būdų, kaip atsikratyti plaukų pertekliaus, tačiau nė vienas jų nedavė ilgalaikio rezultato.Tačiau vaikinas nenuleido rankų ir netgi sutiko su plastinėmis operacijomis, kurios padėjo atsikratyti augalijos aplink akis.

Vyro mama labai jaudinosi, kad jos sūnus niekada nebus laimingas šeimos gyvenime.Tačiau Yu yra labai atkaklus ir ryžtingas.Bet kokia kaina nusprendęs susirasti merginą, kuri jį mylėtų tokį, koks yra, jis pradėjo aktyviai bendrauti su savo draugu.

Labai greitai draugystė virto meile, ir pora susituokė.

Dabar vaikinas ir toliau vaidina filmuose bei koncertuoja su savo roko grupe, o su žmona kuria didelius ateities planus.

Reklama