Kaip atsikratyti nesėkmės: trys magiški būdai

Kaip atsikratyti nesėkmės: trys magiški būdai Įdomybės

Jei staiga pasisekė, viskas nesiseka, asmeninis gyvenimas nepavyksta – laikas ką nors pakeisti. Gerovę į gyvenimą galima atnešti stebuklingais būdais.

Visko būna gyvenime. Būna, kad juoda juosta staiga pasibaigia, o sėkmė tiesiogine to žodžio prasme kyla ant kulnų. Būna ir taip, kad nesėkmės žmogų persekioja, neleisdamos jam pasiekti savo tikslų. Jei nesėkmė sisteminga, pats metas pasitelkti magiją.

Nesėkmės ženklai ir jo priežastys

Bėda gali slypėti namuose. Paprastai gedimų serija prasideda nuo pagrindinių produktų sugadinimo. Jei pastebite, kad jūsų duona nėra laikoma, ji greitai supelija, tada tai dažnai yra vienas iš problemų ženklų.
Be to, jūsų namų žodžiai gali tapti juodos juostos rodikliu. Jie staiga pradeda skųstis gyvenimu, kalbėti apie savo nuolatines nesėkmes ir pralaimėjimus, kabinasi į tipiškus posakius.
Bendravimas su nevykėliais gali neigiamai paveikti žmogų, todėl jei jūsų gyvenime atsiranda „verkšlenimas“, sumažinkite bendravimą su juo iki minimumo.
Neigiamos nesėkmės priežastys gali būti šios:
  • karminis polinkis;
  • girtis, noras pasipuikuoti ir dėl to pikta akis;
  • nuotaika nesėkmei, neigiamas mąstymas, depresyvios mintys, nenoras įveikti kliūtis gyvenimo kelyje;
  • korupcija, bloga akis, prakeiksmas, naujakuriai ir esybės.

Ritualas, skirtas atsikratyti nesėkmės

Lengviausias ir efektyviausias būdas – sėkmės sąmokslas. Jį naudojo mūsų protėviai, todėl nėra pagrindo abejoti jo galia. Tačiau, be paties sąmokslo, turėtumėte imtis priemonių, kad išvalytumėte savo sąmonę nuo neigiamų nuostatų. Nusiteikite teigiamoms mintims, pakartokite sau padrąsinimo žodžius ir kiekvieną rytą pradėkite nuo mėgstamos dainos, gėrimo, maisto.
Jums nereikia jokio specialaus pasiruošimo ceremonijai. Svarbu tikėti tuo, ką sakote, ir kartoti siužetą tris kartus per dieną devynias dienas:
„Vyras nuėjo į malūną ant vežimėlio. Nelaimė-liūdesys-melancholija nukrito nuo jo, bet man tai užstrigo. Atplėšiu nuo savęs ir nunešiu į malūną. Ten jos girnos bus sumalamos, sumalamos, perdaromos. Jei iškyla bėda, ne bėda, o miltai, sėkmės pilna. Pabarstysiu miltais nuo galvos iki kojų, atnešiu į gyvenimą laimę ir sėkmę “.
Paskutinį kartą ištarus sąmokslą, paimkite saujelę miltų, meskite juos ir atsistokite po šiuo debesiu.

Gamtos jėgų magija: nesėkmės pašalinimas iš gyvenimo

Ritualui jums reikės:
  • Žemė;
  • vanduo;
  • žvakė;
  • erdvūs balti marškiniai iš natūralaus audinio;
  • augalų vazonas;
  • gėlės (pvz., tulpės) sėklos ar svogūnėlis.
Vakare (augančio mėnulio laikas bus ypač sėkmingas) nuleisk plaukus, apsivilk marškinius ir būk basas. Įdėkite indus su žeme ir vandeniu, uždegtą žvakę ir augalų vazoną į keturias kardinolas. Atsistokite apskritimo centre ir pasakykite stebuklingą sąmokslą, nusilenkdami kiekvienam daiktui:
„Žengiu į Motiną Žemę basomis kojomis, sugeriu jėgas; Aš nusiplaunu veidą šaltu vandeniu, nuplaunu bėdą veržliai; Aš šildau save nuo giedros Saulės, aš atsigaunu; Kvėpuoju švariu oru, iškvepiu skausmą-sielvartą. Aš paimsiu valomąją ugnį, deginsiu puodą, kad nebūtų ligų. Aš užpildysiu derlingą žemę, kurią suteikia gyvenimas. Pasodinsiu Motinos Žemės ir vandens vaiką su pagrindiniu gyvybę maitinančiu vandeniu. Užaugs nuostabi gėlė, ji atims mano nuoskaudas ir sunkumus ir išgelbės mano gyvenimą nuo nesėkmės. Tai leis per šaknis, bet palaidos žemę sūryje “.
Po ritualo pastatykite puodą nuošalioje vietoje ir palaukite, kol išsiris daigelis. Pasakykite jam apie savo nuoskaudas, bet nepamirškite paminėti savo sėkmės. Tai jūsų asmeninis laimingas žavesys.
Šeštadienio vakarą eik į tualetą. Įjunkite šaltą vandenį ir atsistokite po juo žodžiais: „Chur me!“ Šis veiksmas neturėtų užtrukti ilgai. Tada įjunkite vandens šildytuvą, atsistokite po čiurkšlėmis ir sakykite: „Chur me, down!“ Vėl įpilkite karšto vandens, atsistokite po juo ir sakykite: „Chur me, go from here!“ Darykite tą patį su dar karštesniu vandeniu, sakykite: „Nukentėk mane, nusileisk su manimi! Nusiplauk mano gyvenimą vandeniu! “ Po to, neiššlavęs savęs iš vonios, eik prie veidrodžio ir mesk po kojomis seną skudurą. Atsistok ant jo ir pasakyk:
„Kai vanduo teka iš manęs, laša tolyn, taip nelaimės mane palieka. Žaviuosi savimi refleksijoje, tariu stebuklingus žodžius. Tebūna mano gyvenime laimės ir sėkmės. Palieku už savęs visas šmeižikiškas nenaudingas kalbas, atveriu naują gyvenimą “.
Išdžiūvę, įdėkite skudurą į maišą ir naktį išmeskite iš namų, o dar geriau – palaidokite po senu supuvusiu kelmu.
Reklama