Kaip atsikratyti skolų? Magiški patarimai turtui

Kaip atsikratyti skolų? Magiški patarimai turtui Įdomybės
Norint išsaugoti ir padidinti savo pinigines pajamas, sudaryti pelningus sandorius ir visada pritraukti piniginę sėkmę, be to, be abejo, jūsų jėgos, darbas ir atkaklumas, mažos magijos gudrybės ir magijos ritualai taip pat padės.

Kaip ritualų pagalba atsikratyti skolų.

Pirmajam ritualui gavau seną mechaninį laikrodį.
Vidurnaktį jie pradėjo sukti savo vyniojimo mechanizmą prieš laikrodžio rodyklę šiais žodžiais:
„Aš truputį slinkiu atgal – aš grąžinu savo gyvenimą į klestėjimą.Gyvensiu be skolų, kaip ir anksčiau su pilna pinigine ir švariais drabužiais “.
Strėlės grįžo atgal 12 kartų.Padėjau šį laikrodį gerai matomoje vietoje ir reguliariai žiūrėjau.

Ritualas su akmeniu taip pat padeda atsikratyti skolų naštos.

Tam reikalingas kumščio dydžio lygus akmuo.Tris kartus būtina nuplauti po tekančiu vandeniu, nuvalyti sausai ir padėti porai dienų mažėjančio mėnulio šviesoje.Trečią dieną vidurnaktį uždegite raudoną žvakę ir visiškai tylėdami nudažykite akmenį vienu žodžiu raudonais dažais: „Onarax“.Tada apvyniokite akmenį raudonu skudurėliu, perriškite raudona juostele ir auštant užmeskite akmenį ant nugaros į bet kurį tekantį vandens telkinį su užrašu:
„Aš išmesiu visas skolas, atsikratysiu sunkios naštos, atsikratysiu bėdų ir problemų.Vanduo ims mano skolas – jos man niekada negrąžins.Amžinai! “
Neatsigręždami į vandenį, greitai, greitai išeikite iš šios vietos.

Norėdami sutaupyti pinigų, kad galėtumėte sumokėti visas skolas

Augančiame mėnulyje reikia uždegti žalią žvakę ir visiškai tylėdamas ji išdegs iki pusės.Visą šį laiką tenka nejudėdami ir tyliai žiūrėti į jos liepsną, įsivaizduojant kalnus putojančių monetų.
Kai žvakė pusiau sudegs, surinkite vašką ir suformuokite jį į plokščią apvalią dalį, ant kurios padarysite atspaudą iš tikros bet kokio nominalo monetos.Tada atšaldykite raundą šaltinio vandenyje su žodžiais:
„Jūs esate mano pagalbininkas, išvaduotojas nuo skolų.Turėdamas pinigų galią, mano pinigai bus užpildyti tavimi.Pinigai skubės pas mane, dings skolos! „
Įdėkite vaško monetą į atskirą naują piniginę, geriausia – auksinę.Būtent šioje piniginėje reikia pridėti pinigų, kad galėtumėte sumokėti skolą.Jūs patys įsitikinsite, kaip greitai jis pasipildys! “
Tegul mes, draugai, visada būsime laisvi nuo įvairių piniginių skolų ir įsipareigojimų ir visada būsime Dievo Aukštųjų jėgų ir visos mūsų dosnios, gausios Visatos globos!
Reklama