Kaip atsikratyti telemarketingo specialisto? Pasakykite vieną sakinį ir jis iškart padės ragelį!

Įdomybės

Kiekvienas mūsų bent kartą gyvenime yra susidūręs su tokia situacija. Nelaukiate, kad kažkas jums paskambintų, tačiau netikėtai suskamba jūsų telefonas. Deja, dažniausiai taip erzina telemarketingo specialistai. Mes jums papasakosime apie bendravimo su telerinkodaros specialistais metodą, kuris tokius erzinančius skambučius pavers prisiminimu. Telemarketingo specialistai patys padės ragelį!

Turbūt sutiksite, kad telemarketingo specialistų skambučiai yra vienas labiausiai erzinančių dalykų. Tai ypač nemalonu, jei laukiate kokio nors svarbaus skambučio, tačiau sulaukiate tik pasiūlymo įsigyti jums visiškai nereikalingų prekių. Šiais laikais telemarketingo specialistai gali būti labai įkyrūs ir erzinantys. Jų skambučių kartais sulaukiame ne tik darbo valandomis, bet taip pat ir vakarais bei savaitgaliais. Laimei, yra sprendimas. Sužinokite, kokiais žodžiais galite greičiau užbaigti pokalbį!

Koks yra geriausias būdas bendrauti su telemarketingo specialistais?

Verta prisiminti, kad telemarketingo specialistai tik dirba savo darbą. Taigi, tikrai neturėtumėte jų įžeidinėti. Vis dėlto,  kartais telefono rinkodaros specialistų skambučių skaičius gali būti tikrai didžiulis. Net ir tada, jei užblokuojame tam tikrus telefono numerius, vos po kelių dienų galime sulaukti tokio paties pasiūlymo iš kito telefono numerio. Tai tikrai erzina, nes telemarketingo darbuotojai dažniausiai skambina pačiu netinkamiausiu laiku. Dažnai gali susidaryti įspūdis, kad kalbame ne su žmogumi, o su robotu. Būtent todėl daugybė žmonių paprasčiausiai vengia atsiliepinėti, jei skambinama iš nežinomo numerio.

Telemarketingo specialistai dažniausiai gauna priedus už pardavimus, todėl naivūs žmonės yra viliojami pačiais įvairiausiais pasiūlymais. Laimei, yra paprastas sprendimas. Jums net nereikės numesti ragelio!

Pakanka vos kelių sakinių, kad efektyviai atsikratytumėte telemarketingo specialisto

Ne visi tai žino, bet telemarketingo specialistai privalo gerbti GDPR. Verta žinoti savo teises. Atminkite, kad asmuo, kuris mums skambina ir bando mums ką nors parduoti ar pakviesti į renginį, privalo legaliai gauti mūsų numerį. Jei pageidaujate, telemarketingo specialistas privalo jus informuoti, kas yra jūsų duomenų administratorius. Jei uždavus šį klausimą išgirstate tokią atsakymo formuluotę kaip „jūsų numerį atsitiktinai parinko kompiuteris“, greičiausiai tai yra melas.

Be to, atminkite, kad kiekvienas telefono rinkodaros specialistas jau pokalbio pradžioje turėtų nurodyti, kad skambina jums dėl rinkodaros pasiūlymo.

Taigi, koks geriausias sprendimas?

Žinoma, greičiausia yra tiesiog padėti ragelį, bet tai problemos neišspręs. Tai taip pat nėra labai mandagus elgesys. Taigi, jei tokio įkyraus pokalbio metu išgirsite, kad jūsų numerį neva sugeneravo kompiuteris, būtinai pasakykite jiems, kad tokia numerių pasirinkimo sistema yra neteisėta. Verta paprašyti įkyraus telemarketingo specialisto pateikti tikslią įmonės informaciją. Tuomet turėtumėte jam aiškiai pasakyti, kad tą pačią dieną apie įmonę bus pranešta Konkurencijos ir vartotojų apsaugos tarnybai. Dėl to tikriausiai išvengsite tolesnių pokalbių.

Koronavirusas

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt