Kaip du vandens lašai panašūs Putinas ir jo antrininkas: jis pats baiminasi dėl savo gyvybės, smerkia jo sprendimus

Naujienos

Lenkas Slawekas Sobala daugelį metų buvo Vladimiro Putino antrininkas ir uždirbdavo krūvas pinigų, tačiau dabar vyras baiminasi dėl savo gyvybės.

Jis tvirtina, kad jo gyvybei gresia pavojus dėl Rusijos invazijos į Ukrainą, skelbė en.as.com.


Slawekas Sobala yra laikomas oficialiu Rusijos prezidento Vladimiro Putino dubleriu. Jis pasakojo, jog gatvėje dažnai sustabdydavo žmonės ir prašydavo nusifotografuoti. Jam tai anksčiau atrodydavo „juokinga“, tačiau dabar jis baiminasi dėl savo gyvybės.

Panašaus į Putiną gyvenimas

53 metų Lenkijoje gimęs vyras vadovauja transporto įmonei ir tuo pačiu uždirbdavo krūvas pinigų, kuomet vykdavo į įvairias fotosesijas ar viešus renginius ir juose apsimesdavo V. Putinu. Teigiama, jog jam atstovauja įvaizdžio agentūra „Lookalikes“.

Jis pripažįsta, kad tai buvo „geras darbas“, kuris buvo ir gerai apmokamas. Tačiau dabar pasikeitė jo požiūris į Putiną ir išvaizdą.

„Dėl karo su Ukraina pasikeitė mano supratimas apie Putiną“, – sakė jis

„Prieš karą nebijojau dėl savo saugumo gatvėje, o dabar labai bijau, nes mūsų mieste, Vroclave, daug žmonių yra iš Ukrainos. Čia dirba ir gyvena, ir aš bijau, kad pamatę mane jie užpuls mane“, – sakė Sobala.

Nori padėti

Per karinę invaziją į Ukrainos žemę, Sobala sako, kad jo „suvokimas apie Putiną pasikeitė“ dėl žalos, kurią jis daro savo išpuoliais. Vyras teigė, kad prašė susitikti su pačiu Rusijos lyderiu ir aptarti situaciją, tačiau jo prašymas buvo atmestas.

„Mes turime tą patį veidą, bet taip skirtingai suvokiate pasaulį“, – pabrėžė Slawekas Sobala.

Šaltinis: tv3.lt

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!