Kaip katės apsaugo mus ir mūsų namus nuo dvasių ir negatyvumo!

Įdomybės

Katė yra viena iš visų labiausiai stebuklingų gyvūnų planetoje, todėl mes turime suprasti, kad kai katė trinasi prie jūsų kojų, ji ne tik bando iš mūsų gauti maisto, bet tai tapogi reiškia, kad katė dalijasi savo magiškaja astraline galia.

Tas, kuris tuo metu nustumia katę, sakydamas: „Palik mane vieną!“ tiesiog blokuoja šią teigiamą energiją, kurią katė bando jiems duoti. Kitą kartą katė nesidalins astralinės jėgos lauku.

Katės ne tik apsaugo namus nuo blogų dvasių, bet ir apsaugo namus nuo neigiamų energijų, kurios jau buvo šiame name, kol katė neatėjo į namus. Tai ypač naudinga, jei persikeliate į naują namą, priklausantį kitiems žmonėms, arba namą, kuriame įvyko blogi įvykiai.

Blogiosios dvasios ir vaiduokliai

Kai katė jaučia kad dvasia namuose, pirmas dalykas, kurį ji daro, ji pradeda sekti ją, kad suprastų jos ketinimus. Siekiant užtikrinti, kad šis astralinis subjektas nekeltų grėsmės jūsų teritorijai, katė daro visus įmanomus bandymus išstumti ją!

Jei tai neveikia, katė pasinaudoja savo energetiniu lauku ir tokiu būdu išveja dvasią. Taigi atkreipkite dėmesį į savo katę ir pažiūrėkite, ar ji nuolat grįžta į tam tikrą vietą namuose, natūralios būsenos, žiūrėdama į tai, ko žmogaus akis nemato.

Norėdami padėti savo gyvūnui atsikratyti blogų dvasių, perskaitykite maldą toje vietoje arba atlikite valymo ritualą.

Katės astralinis laukas yra toks didelis, kad gali lengvai siekti bet kokio neigiamo objekto lauką. Dėl šios priežasties žmonės, kurie bendrauja su dvasiomis, neleidžia katėms būti kambaryje, kur vyksta sesija. Tai gali išgąsdinti astralinius sutvėrimus. Tačiau kai kuriais atvejais kačių buvimas stebuklingų ritualų metu yra labai sveikintinas.

Kačių buvimas taip pat apsaugo jus nuo bet kokių blogų nužiūrėjimų ar prakeikimų. Tačiau tik tam, kad apsaugotų jus nuo blogos akies ar pokalbio su blogu asmeniu, kuriame įtariate nešvarias mintis, jums reikia laikyti rankas ant katės, kairioji ranka prie katės kaklo, o dešinioji ties uodega, tokiu atveju jūs turėsite visišką sąlytį su gyvūnu. Jūsų energijos laukai bus sujungti į vieną jėgos lauką, kuris saugo jus net nuo itin galingų atakų.

Kadangi katės yra kosminės energijos perdavimo priemonė, jos gali atnešti teigiamą energiją į namus, o tai prisidės prie visos šeimos gerovės.

 

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt