Kaip manote ar mirusį žmogų kitame pasaulyje pasitinka artimieji ir draugai?

Įdomybės

Žmonės, turintys beveik mirties patirties, pasakoja, kad po mirties juos sutiko anksčiau mirę artimieji ir draugai.

Virginie R. iš Prancūzijos pasakojo, kad ją sutiko jaunesnysis brolis. Jis mirė nuo leukemijos, kai jam buvo 12 metų. Moteris pridūrė, kad artėjo prie baltos šviesos, kuri buvo didelio tunelio gale. Šviesa buvo nepaprastai ryški. Jaunesnysis Virginie brolis Philipas, miręs prieš 12 metų, paėmė ją už rankos ir nuvedė į šviesą. Tada labai garsus balsas paklausė moters, kodėl ji nori mirti. Ji atsakė, kad priežastis buvo brolio mirtis.

Dar vienas asmuo – Williamas S., kuris buvo sužeistas per autoavariją, pasakė kažką panašaus. Jis sutiko mirusią močiutę, kuri stovėjo tiesiai prieš ryškiai baltą šviesą. Jis taip pat pastebėjo dar keletą figūrų šone. Močiutė vyrui davė pasirinkimą. Jis galėjo eiti su ja arba grįžti. Ji taip pat pridūrė, kad jei jis pasiliks, tada viskas bus gerai, o jei jis nuspręs grįžti atgal, tada ši patirtis jam bus sunkiausia per visą gyvenimą.

Lauren K., partrenkta automobilio, paliko kūną ir visiškai pasinėrė į baltą šviesą. Tą pačią akimirką prieš ją pasirodė miręs senelis, kuris taip pat pateikė mergaitei pasirinkimą. Ji turėjo nuspręsti, ar ji nori grįžti, ar išvykti su juo.

Yra daugybė panašių pavyzdžių. Daugelis žmonių, patyrusių beveik mirtį, kalba apie ryškios baltos šviesos ir pakeliui į savo artimųjų ratą, kurie pasirinko juos.

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!