Kaip miegoti, kad ant veido neatsirastų raukšlių? Pasinaudokite patarimais ir džiaukitės gražia oda!

Kaip miegoti, kad ant veido neatsirastų raukšlių? Pasinaudokite patarimais ir džiaukitės gražia oda! Sveikata

Raukšlės atsiranda dėl kolageno praradimo ir odos elastingumo sumažėjimo. Svarbus veiksnys yra per didelis raumenų aktyvumas, pavyzdžiui, jei dažnai juokiatės ar plepate.

Tačiau labiausiai nenuspėjamas būdas gauti nereikalingų raukšlių ant veido yra neteisingas miegojimas!

Miegokite ant nugaros

Miegas ant šono, nors ir atrodo patogiai, daro spaudimą veido odai, dėl to susidaro raukšlės. Norėdami išvengti šių padarinių, išmokite miegoti ant nugaros.

Nors iš pradžių bus sunku, bet laikui bėgant taps vis lengviau!

Naudokite naktinį kremą

Net naktį jūsų oda atsinaujina. Norėdami kažkaip padėti, naudokite naktinį kremą.

Pirmiausia turite nuvalyti nuo odos makiažą, jei jo nėra, tiesiog nusiprauskite veidą ir tepkite kremą. Tokiu būdu sulėtinsite senėjimo procesą.

Naudokite kokosų aliejų

Naudokite aliejų tik kaip kaukę, po kurios reikia tepti drėkinamąją priemonę. Jei esate natūralių priemonių gerbėjas, tuomet naudokite būtent kokosų aliejų.

Šio egzotinio augalo aliejus puikiai atkuria odą ir išlygina raukšles. Tinkamai naudojant, šis produktas puikiai tinka visų tipų odai, todėl yra universalus.

Miegokite pakankamai

Norėdami gerai išsimiegoti, turite miegoti nuo 7 iki 9 valandų. Miego metu kūnas išskiria medžiagą melaniną, kuris stiprina imuninę sistemą ir lėtina senėjimą.

Keiskite patalynę

Jei manote, kad vis dar negalite miegoti ant nugaros, pagelbėkite savo veido odai, pasirinkdami pagalvių užvalkalus iš minkštesnės medžiagos.

Įsigykite sau specialią pagalvę

Ji skirta sumažinti veido odos sąlytį su pagalvės paviršiumi, o tai neabejotinai naudinga jūsų odai.

Nepamirškite vitamino A

Vitaminas A, dar žinomas kaip retinolis, padės jūsų odai išlyginti tonusą ir struktūrą, padidins jos tankį ir sumažins mažų raukšlių atsiradimą, taip pat sumažins ryškių raukšlių gylį.

Retinolis yra galinga priemonė, galinti sudirginti, todėl prieš renkantis rekomenduojame pasitarti su specialistu.

Šios paprastos taisyklės padės jums kuo efektyviau rūpintis savo oda ir paversti miegą ne tik stipriu ir ramiu, bet ir kiek įmanoma apsaugančiu nuo raukšlių.

Reklama