Kaip pašalinti nerimą iš savo gyvenimo ir nustoti jaudintis dėl visko pasaulyje

Kaip pašalinti nerimą iš savo gyvenimo ir nustoti jaudintis dėl visko pasaulyje Įdomybės

Mūsų gyvenimas su jumis yra nepaprastai turtingas, jame kažkas nuolat vyksta, informacijos srautas tiesiogine to žodžio prasme nugali mus nuo kojų, ir mes labai dažnai pradedame nerimauti dėl tų įvykių, kurie dar neįvyko ir, galbūt, niekada net neįvyks.

Kaip pašalinti nerimą iš savo gyvenimo ir nustoti jaudintis dėl visko pasaulyje

Šie nesibaigiantys išgyvenimai sukelia mumyse nerimą, padidina stresą ir trukdo ramiai gyventi. Neigiamos emocijos pritraukia naujo negatyvo ir susidaro užburtas ratas.

Naujoje Saros Knight knygoje „Nusiramink, velniop!“ Radau puikių patarimų, kaip įveikti nerimą. Populiariausių „Magical Don’t Care“ autorė. Dalinuosi jomis su jumis 👇

1️⃣ Įjunkite sąmoningumą

Bet kurią problemą galima išspręsti ją realizavus. Pagalvokite apie problemą kaip apie problemą ir ieškokite sprendimo. Atminkite, kad kartais atsisakyti ko nors taip pat yra sprendimas!

„Sužinok, kas nutiko. Priimkite tai, ko negalite pakeisti. Išsiaiškinkite, ką galite išspręsti. Jei vis tiek nėra ką taisyti, tada nėra prasmės eikvoti emocijų „

2️⃣ Vykdykite emocijas per tefloninį protą

Naudinga išgyventi emocijas, bet ne jose paskęsti. Mums emocijos yra mūsų reakcija į tai, kas vyksta. Gebėjimas iššifruoti emocijas padeda pakeisti gyvenimą į gerąją pusę.

„Pirmiausia suvokiu emociją – ar tai būtų nerimas, pyktis, liūdesys ar baimė, o paskui mintyse ją pakeliu už sprando ir karantine kitoje smegenų dalyje, atskirai nuo tos dalies, kurios man reikia problemai išspręsti. Šis triukas vadinamas „tefloniniu protu“, jis apsaugo nuo neigiamų emocijų klijavimo “.

3️⃣ Kovokite su nerimu

Supraskite, kad nerimas yra neigiama emocija, kuri užima tik laiką ir energiją, tuo pačiu nieko neduodama. Tiesą sakant, nerimauti nėra naudos. Ypač, kai imi jaudintis dėl to, kas dar neįvyko.

„Apsvarstykite bet kurį rūpimą klausimą ir tada užduokite sau labai svarbų klausimą: ar galiu ką nors padaryti? Jei dar nėra problemos, nėra ko jaudintis “

4️⃣ Pasirinkite vieną spręstiną problemą

Nėra prasmės purkšti vienu metu kelių užduočių sprendimo, nes jūs galite veiksmingai susidoroti tik su viena iš jų. Po to galite pakaitomis sekti kitą.

„Kai kelios problemų audros užklumpa aukščiausią vietą, išsirinkite vieną ir sutelkite dėmesį į tai. Jei bandote atlikti du darbus vienu metu, tada eikvokite savo isteriškus išteklius ir eikite iš proto. “

5️⃣ Išspręskite problemą pagal algoritmą

Bet kurios problemos sprendimas yra tik tam tikrų veiksmų grandinė. Kuo trumpesni ir lengvesni šie veiksmai, tuo greičiau galite rasti sprendimą. Veiksmingiausias yra paprasčiausias veiksmų algoritmas.

„Yra trys paprasti problemos sprendimo principai:

1. Pasverkite visas aplinkybes.

2. Nustatykite savo realų idealų rezultatą.

3. Nustatykite prioritetus pagal problemos sudėtingumą „

Kitaip tariant, norint atsikratyti nereikalingų rūpesčių, reikia nusiraminti ir pradėti spręsti savo problemas. Jokių problemų – jokių rūpesčių! Pabandykite pakoreguoti savo mąstymą pagal šiuos principus ir patarimus, ir jūsų gyvenimas taps daug ramesnis.

Kaip dažnai nerimaujate? Jus jaudina dar neįvykę dalykai?

Reklama