Kaip priklijuoti blakstienas greitai ir labai gražiai.

Kaip priklijuoti blakstienas greitai ir labai gražiai. Žmonės

Šiandien aš jums pasakysiu apie mažus traškučius, kurie supaprastins skirtingų tipų dirbtinių blakstienų klijavimo procesą. Mano patarimas bus ypač aktualus tiems, kurie pirmą kartą susidūrė su tokia užduotimi.

Užtikrinu, kad tai pasirodys greitai ir labai gražiai!

Lengviausias variantas yra naudoti dirbtinių blakstienų puses. Jie sukuria išorinio akies kampo tankį ir juos lengviausia klijuoti.

Blakstienų pavyzdys.

Kaip klijus geriau naudoti juodą hipoalergišką versiją, nors džiūsta balta tampa nematoma.

Dirbtinių blakstienų pagrindą būtina užklijuoti plonu klijų sluoksniu ir priklijuoti prie viršutinio voko, kuo arčiau jūsų blakstienų augimo linijos.

Paspauskite pirštu ar pincetu, kad žvilgsnis būtų tarsi iš po blakstienų. Norėdami sklandžiau atrodyti, galite piešti rodykles.

 pradžių geriau apvynioti visas ilgio dirbtines blakstienas aplink pirštą, kad jos taptų plastiškesnės. Tada išbandykite blakstienas ir, jei reikia, nukirpkite perteklių.

Blakstienų pavyzdys.
  • Jas reikia klijuoti ne iš vidinio akies kampo, o nuo pirmos blakstienos. Pirmiausia mes klijuojame išorinę dalį, tada vidinę, padėdami sau pincetu.

Patariu kontūrą kontūruoti juodu akių pieštuku arba pieštuku, tarsi tęsiant dirbtinių blakstienų liniją. Ir norint daugiau išraiškingumo, nudažykite viršutinio voko gleivinę.

Dizaino variantas.

Sunkiausia yra su viršutinėmis sijomis. Bet jie suteikia efektą kuo natūralesnį ir puresnį.

Pabandykite pasirinkti variantą, kai rinkinyje yra trijų tipų blakstienos. Tokiu būdu galite sukurti jums tinkančią išvaizdą ir akių formą.

Atsižvelgdami į tai, kaip juos įdėsite, galite pasiekti kitokį efektą.

1. 2. 3. blakstienų ilgis.

1. Naudokite tik trumpus – pridėkite tankį.

3. Ilgai padarykite lėlės plačią išvaizdą.

1. 2. 3. Ir derinant, kad būtų sukurtas „katės akių“ efektas. Norėdami tai padaryti: klijuokite keturias ilgas ir tris vidutines sijas šaškių lentos raštu  ties išoriniu akies kampu, o viduryje – porą trumpų.

Ant bandelės pagrindo užtepkite lašą klijų, o blakstienų pagrindu naudokite stiprius pincetus.

Tikiuosi, kad tai buvo jums naudinga, labai ačiū, kad perskaitėte straipsnį iki galo!

Reklama