Kaip rusė per 9 mėnesius numetė 90 kilogramų

Kaip rusė per 9 mėnesius numetė 90 kilogramų Žmonės

Kiekvienas interneto vartotojas bent kartą susidūrė su neįtikėtinu užsienio tinklaraštininko svorio kritimu. Gražios nuotraukos „Instagram“ tinkle tik patvirtina kokios nors nuostabios dietos ar produkto veiksmingumą. Ir mes nusprendėme pasakyti tikrąją istoriją apie rusę, kuri per 9 mėnesius numetė 90 kilogramų.

Mergaitės vardas yra Sonya Kavun, ji yra paprasta mergaitė. Kai Sonya suėjo 20 metų, jos svoris išaugo iki 160 kilogramų, o jokios dietos nepadėjo atgauti harmonijos ir malonės. Per pastaruosius ketverius metus rusei buvo atliktos 6 operacijos, iš kurių 2 atliko savo srities profesionalas Otari Gogiberidze. Mergina dalyvavo Aleksandro Rogovo šou. Ir ji nuėjo visą šį kelią vardan vieno tikslo – numesti svorio.

Gyvenimas prieš operaciją

Pirmoji Sonia Kavun chirurginė intervencija buvo 13 metų amžiaus, tada gydytojai atrado širdies ydą. Gydytojai antsvorį įvardijo kaip vieną iš ligos veiksnių, nes „Sonya“ visada buvo didelė. Jau šiame amžiuje jos svoris siekė 70 kilogramų. Sveikimo laikotarpis lėmė dar daugiau svorio, per vieną mėnesį mergina priaugo dvidešimt kilogramų. Tada kiekvieną mėnesį jis ant svarstyklių uždėdavo vidutiniškai 3 kilogramus. Todėl iki 20 metų „Sonya“ pradėjo sverti 160 kg.

Gal rusė nieko nepakeis, tačiau būtent šiame amžiuje gydytojai diagnozavo reprodukcinės sistemos ligas. Jai net buvo atlikta kita operacija – kiaušidės. Vienas vamzdelis buvo pašalintas, o po to gimdymo perspektyva sumažėjo perpus.

Mintys apie ateities perspektyvas kankino merginą, ir ji galvojo apie savo sveikatą. Nors ankstesnis nutukimas ir kitos ligos jos nelabai vargino. Sonia įprato apie tai negalvoti, taip buvo lengviau. Ji tiesiog gyveno, džiaugėsi gyvenimu, bendravo su bendraamžiais, gyveno aktyvų socialinį gyvenimą ir netgi sportavo. Nutukimo ignoravimas yra gynybinė psichinė reakcija. Sonya manė, kad kadangi ji jo nematė, kiti to nepastebėjo ir laikė jį savaime suprantamu dalyku.

Tačiau jos artimieji jaudinosi, rinkosi mergaitei dietas, nuvežė jas pas gydytojus, visa tai nedavė norimo rezultato.

Tačiau po moterų organų operacijos Sonya pagalvojo apie savo ateitį. Pirmas dalykas, kurį ji nusprendė, buvo pilvo juosta. Mergina manė, kad tik šis variantas padės pašalinti antsvorį. Tėvai neturėjo vilties dėl šio metodo. Tėtis netgi buvo prieš. Jis davė pinigų operacijai su žodžiais: „Aš daviau dukrai pinigų už karstą“. Tačiau būtent ši chirurginė intervencija tapo posūkio tašku pietui sulieknėti.

Gyvenimas po operacijos

Operacija nėra komplikacijų klausimas, tačiau norint atsigauti, prireikė daug laiko ir pastangų. Sonia vargu ar pakentėjo po dviejų dienų intensyvioje terapijoje. Ji net gailėjosi šio sprendimo. Medicinos personalas neleido maisto, tačiau mergina labiausiai norėjo maisto.

Prieš operaciją gydytojas pažadėjo Sonyai, kad pasveikusi ji valgys kaip įprasta. Bet po ligoninės paaiškėjo, kad kalbama tik apie dietą. Net jos mėgstamiausi patiekalai buvo susmulkinti maišytuve, o mergina negalėjo valgyti daugiau šaukštų.

Vienu metu ji nusprendė apgauti save ir valgyti grūstą ledą, kūdikių tyreles ir mandarinus. Į normalią mitybą Sonia grįžo tik po 3 mėnesių.

Žinoma, dėl drastiško porcijų sumažėjimo svoris sumažėjo. Kiekvieną mėnesį Sonya numetė 10 kilogramų, taip ji numetė 90 kg.

Niekas nesutrikdo „Sonya“, net nenusileidusi oda, klostės ir didelis pilvas. Gydytojai pažadėjo, kad oda pamažu stangrės, o draugai jas apibarstė komplimentais. Visos patirtos kančios dingo, kai tik mergina suprato, kad atrodo kaip visi normalūs žmonės. Ji galėjo dėvėti įprastus džinsus, kurie ją labai nudžiugino.

Reklama