Kaip teisingai gerti vandenį ir kodėl karštas vanduo tapo Tibeto vienuolių panacėja

Kaip teisingai gerti vandenį ir kodėl karštas vanduo tapo Tibeto vienuolių panacėja Įdomybės

Vandens stiklinė – tai ne šiaip priemonė, malšinanti troškulį, bet ir nepakeičiamas produktas organizmui. Visi žino, kad per dieną reikia išgerti pakankamai skysčių, bet mažai kas žino, kaip teisingai gerti vandenį. Pasirodo, vandens temperatūra įtakoja jo savybes, tai žinojo dar senovės Tibeto vienuoliai. Sužinokite, kuo naudingas karštas vanduo rytais, ir kodėl neverta gerti šalto.

Kokia vandens temperatūra naudinga, o  kokia ne

Kaip tvirtina Rytų gydytojai, tikras jaunystės receptas – tai karštas vanduo. Vandens temperatūra turi būti apie 40-45C laipsnius. Tai yra vidurkis tarp verdančio ir šilto. Na o gėrimai su ledu – pats kenksmingiausias skystis organizmui. Todėl vandens stiklinė gali būti tiek naudinga, tiek žalinga.

Sklando nuomonė, kad karštas vanduo kasryt prailgina gyvenimą 10 metų. Tai yra, leidžia ląstelėms nuolat atsijauninti, lėtindamas organizmo senėjimo procesą. Vanduo šalina skrandžio deginimą ir naikina kenksmingą mikroflorą, išsivysčiusią per naktį. Todėl vandens stiklinė, pašildyta ne iki užvirimo – privaloma procedūra daugelyje kinų šeimų ir po šiai dienai.  Kaip teisingai gerti vandenį, moko vaikus nuo ankstyvos vaikystės. Na o kai kurie restoranai patiekia stiklinę pašildyto vandens, kol klientas laukia užsakymo.

Kaip teisingai gerti vandenį

Kokia turi būti vandens temperatūra, mes jau nustatėme. Bet kaip teisingai gerti vandenį, kad gautume iš jo maksimalią naudą? Štai jums kelios taisyklės , apimančios visa aukščiau išvardinta.

  • Vanduo geriamas 40-45 laipsnių temperatūros.
  • Vanduo turi būti geriamas tuščiu skrandžiu.
  • Karštas vanduo geriamas neskubant, mažais gurkšneliais.
  • Pusryčių galima imtis praėjus 20 min po išgertos rytietiškos panacėjos.
  • Pradėkite jau rytoj, kad tikrai įsitikintumėte gydomosiomis ir jauninančiomis stebuklingos priemonės savybėmis.

Dabar jūs tiksliai žinote, kaip teisingai gerti vandenį, ir kodėl karštas vanduo toks naudingas. Mes tikime, kad jums pavyks reguliariai gerti karštą vandenį, na o rezultato ilgai laukti nereikės.

Reklama