Kambariniai augalai pagal jūsų Zodiako ženklą: kas jums neš laimę

Horoskopai

Medžiai, gėlės ir žolės nuo seno traukė smalsų žmogaus protą. Buvo tiriamos ne tik jų gydomosios savybės, bet ir jų įtaka žmogaus likimui. Pasirinkdami jums pagal horoskopą tinkančias gėles galite pakreipti savo likimą norima linkme.

Daugelis tiki, kad augaluose slypinti jėga gali apsaugoti nuo nelaimių. O dar smagiau yra tai, kad gėlės savo natūraliu grožiu kelia estetinį pasitenkinimą. Štai kokios kambarinės gėlės tinka būtent jums, atsižvelgiant į jūsų Zodiako ženklą.

Avinas

Avinai gali drąsiai pirkti azalijas, smidrus, visų rūšių kaktusus, sukulentus ir pelargonijas. Iš šių gėlių galima sukurti įdomią kompoziciją, paįvairinant neutraliais kambariniais augalais, ir taip savo kambaryje suformuosite tikrą gyvosios gamtos kampelį. Pasak astrologų, Avinams verčiau neauginti kambarinių rožių ir sanpaulijų.

Jautis

Jaučiams tinka paparčiai, gebenės, primulės, amariliai ir meileniai. Su orchidėjomis gali kilti problemų.

Dvyniai

Dvyniai gali skirti savo laisvalaikį dekoratyviai žydinčioms begonijoms. Šios karališkos gėlės turi tiek rūšių, kad vargu ar turėsite kada gailėtis, jog sansevjera, amarilis ir klivija – ne jūsų augalai.

Vėžys

Šiam ženklui išties pasisekė. Vėžiams paklūsta patys įnoringiausi, patys egzotiškiausi ir patys gražiausi augalai. Vardyti juos nėra prasmės. Tiesiog pirkite, kas jums patinka – viskas augs ir klestės. Viskas, išskyrus pelargonijas – ši gėlė, puošianti vos ne kas antrą palangę, kažkodėl nemėgsta tų, kurie gimė po Vėžio ženklu.

Liūtas

Liūtui tinka nemaža didelių augalų kolekcija. Palmės, filodendrai, fikusai ir monsteros – tai jūsų augalai, o stambius lapus turinčioms gėlėms reikia erdvaus būsto. Galbūt augalų horoskopas padės jums išspręsti būsto klausimą?

Mergelė

Mergelė – moteriškas žvaigždynas, todėl visai suprantama šio ženklo meilė vijokliams ir svyrantiems augalams. Tinkamai prižiūrint svyrantys augalai savo grožiu gali nustelbti pačius brangiausius tiesiai augančius dekoratyvinius augalus. Krentančios kaskados, „gyvos“ sienos ir augalų persipynimai papuoš bet kuriuos namus.

Svarstyklės

Šio ženklo atstovai gali sau leisti auginti žydinčius kambarinius augalus, kurie paklūsta ne kiekvienam mėgėjui. Azalijos, rožės, ciklamenai ir pelargonijos džiugins savo spalvomis, o štai su bromelijomis ir kaktusais galite patirti fiasko.

Skorpionas

Sukulentai ir karpažolės – puikus kambarinių gėlių kolekcijos papildymas, ir jos jums puikiai tinka pagal horoskopą. Tačiau, sutikite, vienos jos atrodo nuobodokai. Galite paįvairinti kompoziciją bet kokiais augalais, išskyrus chrizantemas ir kambarines rožes.

Šaulys

Palmės, fikusai, sanseverijos padės jums pritraukti žvaigždžių palankumą ir jūsų namuose sukurs ypatingą, vyriško tipo jaukumą. Taip ir norisi židinio, škotiško pledo ir supamo krėslo. Norite ko nors šiuolaikiškesnio? Papuoškite interjerą bambukais – šis augalas padeda Šauliams visose gyvenimo srityse.

Ožiaragis

Jums sėkmę atneš lauras, juka, vėduoklinė palmė ir storlapis. Šie augalai gana neįnoringi, bet Ožiaragiams jie dar ir patys geriausi augalai pagal horoskopą.
Dracenos ir kordilinos – tai jums. Papildykite kompoziciją kambariniu klevu (galeniu) ir karpažolėmis, ir lengvai išspręsite bet kokį, net patį sunkiausią gyvenimišką klausimą.

Žuvys

Pelargonijos, palmės, orchidėjos ir fikusai pakraus jus energija ir nukreips ją tinkama linkme. Pasistenkite įsigyti įvairių spalvų snapučių – tai paįvairins jūsų gyvenimą ir nuvys nuobodulį.

Šaltinis: lrytas.lt

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!