Kapinėse jautrūs Vytauto Šerėno žmonos žodžiai: „Iki pasimatymo, mano likimo žmogau“

Kapinėse jautrūs Vytauto Šerėno žmonos žodžiai: „Iki pasimatymo, mano likimo žmogau“ Įdomybės

Antradienį į paskutinę kelionę išlydėtas televizijos veidas bei ekonomikos mokslų daktaras Vytautas Šerėnas. Žmonės jau nuo 11 valandos būriavosi prie Vilniaus laidojimo rūmų, iš kurių į paskutinę kelionę palydėjo žinomą humoristą. Atsisveikinant buvo prisimenamas V.Šerėno talentas, tvirtas charakteris, o jo atminimas pagerbtas tylos minute. Iki paskutinės atsisveikinimo minutės į Vilniaus laidojimo namus plūdo gausus būrys humoristo talento gerbėjų.  Laidotuvėse dalyvavo jo artimieji, draugai ir bendražygiai. Tarp jų ir Haroldas Mackevičius, Rimas Šapauskas, Visvaldas Matijošaitis, Audrius Siaurusevičius, Mantas Stonkus, Algis Ramanauskas, Larisa Kalpokaitė, Rasa Jakilaitienė, Laurynas Šeškus, Rūta Mikelkevičiūtė, Rolandas Skaisgirys, Nemira Pumprickaitė, Edita Mildažytė, Rita Miliūtė, Jogaila Morkūnas ir dar daugelis kitų žinomų žmonių. Laidotuvių procesija urną su humoristo palaikais lydėjo į Antakalnio kapines. Anapilin išėjusio humoristo nuotrauką ir kryžių nešė artimiausi bičiuliai Haroldas Mackevičius ir Rimas Šapauskas.  Jautrius paskutinius žodžius V.Šerėnui šalia kapavietės tarė ir žmona Dalia Šerėnienė, dukros Gintė ir Rytė. „Iki pasimatymo, mano likimo žmogau. Ilsėkis ramybėje“, – paskutinius žodžius šalia vyro kapo tarė V.Šerėno žmona.
 Žinomi žmonės renkasi į paskutinę kelionę išlydėti V. Šerėną.

Atsisveikinimas vyko nuo pirmadienio ryto. Pasimelsti ir atsisveikinti su juo tuomet susirinko būrys žinomų veidų. Tarp jų ir Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis, Seimo nariai Dovilė Šakalienė, Algirdas Sysas, kolega Haroldas Mackevičius, ilgametis Seimo narys Česlovas Juršėnas, buvęs kultūros ministras, aktorius Remigijus Vilkaitis, žurnalistas Audrius Siaurusevičius, aktorius Rimas Šapauskas su žmona ir atžalomis, Laima Mertinienė, koncerno „MG Baltic“ prezidentas Darius Mockus, aktorius Kęstutis Jakštas, žurnalistas Edmundas Jakilaitis.
 Į paskutinę kelionę išlydimas V. Šerėnas.

Pirmadienio pavakarę Bernardinų bažnyčioje už V.Šerėną buvo aukojamos mišios. Urna su humoristo palaikais buvo pašarvota Vilniaus laidojimo rūmuose. Humoristas netikėtai mirė penktadienio vakarą – jam sustojo širdis. Vyro gyvybė užgeso einant 60-uosius metus.

Į paskutinę kelionę išlydimas V.Šerėnas.

 Žinomi žmonės renkasi į paskutinę kelionę išlydėti V.Šerėną.

 Žinomi žmonės renkasi į paskutinę kelionę išlydėti V. Šerėną.

 

Reklama