Karolis ieškojo savo dukros 20 metų, o kai pagaliau ją rado, į dienos šviesą išlindo ir stulbinanti tiesa apie jos mamą

Žmonės

Karolis šventė savo jubiliejų. Į jo namus atėjo daug svečių, juk jis buvo viršininkas firmoje, todėl visi kolegos nusprendė jį pasveikinti.

Kažkas pabeldė į duris ir varduvininkas nusprendė atidaryti pats. Ant slenksčio stovėjo miela kokių 20-ies metų mergina, ji buvo labai panaši į kažką, tik Karolis negalėjo prisiminti, į ką.

– Sveiki, aš Jolanta. Atsimenate Mariją Ramonaitę, aš jos dukra. Atėjau pasikalbėti su jumis.

– Ak, Marija… štai į ką tu panaši. Šiandien mano gimtadienis, sėsk už stalo, o paskui pasikalbėsime.

Kai visi svečiai išsivaikščiojo, Karolis pasikvietė Jolantą į kabinetą. Mergina pradėjo savo pasakojimą:

– Mama mirė prieš 3 mėnesius, ji labai sunkiai sirgo. Tačiau prieš mirtį ji paprašė, kad aš nueičiau pas jus ir pasakyčiau, kad jūs esate mano tėvas.

– Kaip, kaipgi taip…kodėl Marija man iškart nepasakė, kaip taip gali būti,- pradėjo Karolis ir priėjo prie lango, kad neparodytų Marijai savo ašarų.

– Taip išėjo, kad su jumis ji buvo pažįstama visai neilgai, o paskui jūs išvažiavote į kitą miestą, o mama ištekėjo. Bet ši santuoka truko vos 5 metus.

Karolis nusprendė, kad jei jis ir neaugino savo dukros nuo gimimo, tai tiesiog privalo tai padaryti jai suaugus. Ji įsidarbino tėvo firmoje, ten rado ir savo meilę – Armandą.

Atšoko gražias vestuves, o paskui Jolanta pastojo. Tačiau gimdymo metu neteko daug kraujo, buvo komplikacijų, teko atlikti kraujo perpylimą. Tėvas sutiko duoti kraujo dukros gelbėjimui.

Tačiau gydytojai pasakė, kad jis jai visiškai ne tėvas…kraujo grupės nesuderinamos. Tačiau Armando kraujas tiko, taip Jolantos gyvybė buvo išgelbėta ir gimė sveikas sūnelis.

Karolis taip džiaugėsi, kad viskas gerai baigėsi, tačiau mintis apie tai, kad Jolanta visgi ne jo dukra nedavė ramybės. Kaip gi taip, negi Marija suklydo ir visą gyvenimą galvojo, kad Jolanta – Karolio dukra.

Jis nusprendė Jolantai to nepasakoti, tegu galvoja turinti tėvą. Marija vis tiek mirė, jos nesugrąžinsi. Tai tegu mergaitė dar vieną ramstį, be vyro. Juolab Karolis prisirišo prie jos ir anūko, taigi, visa kita nuėjo į antrą planą.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt