Kas atsitiks, jei česnako skiltelę ar jo užpilą nakčiai įmesite į tualetą

Įdomybės

Kalbant apie namų švarą, tualeto valymas nėra mano mėgstamiausias dalykas. Neseniai apie tai užsiminiau savo kaimynei. Ji, ilgai negalvojusi, rekomendavo man atlikti šiuos veiksmus: prieš miegą būtinai įmesti vieną česnako skiltelę į tualetą.

tualetą

Visiems žinoma, kad česnakai plačiai naudojami ne tik gaminant maistą. Pavyzdžiui, liaudies medicinoje inhaliacijos su česnakais naudojamos kovojant su peršalimu ir daugeliu plaučių ligų. Sodininkystėje česnakinis vanduo padeda skatinti orchidėjų žydėjimą. Bet tai, kad mano kaimynė naudoja česnaką tualeto švarai, vis tiek stebina. Kaip ir kiekviena save gerbianti šeimininkė, aš laikiau savo pareiga patikrinti šį metodą.

Kas atsitiks, jei į tualetą įdėsite česnako skiltelę?

Pagal kaimynės nurodymus, prieš eidama miegoti, nulupau česnako skiltelę ir įmečiau ją į tualetą. Ryte viską iššveičiau šepečiu. Šią procedūrą kartojau du – tris kartus per savaitę kelias savaites iš eilės.

tualetą

Dėl antimikrobinių ir priešgrybelinių savybių česnakas tariamai dezinfekuoja tualetą ir palaiko jį švarų. Negaliu garantuoti, kad šis metodas naikina mikrobus. Tačiau tualetas tikrai tampa švarus ir be apnašų. Nuo to laiko, kai pradėjau naudoti šį metodą, nereikia naudoti jokių specialių valymo priemonių. Aš nemačiau paprastesnio ir efektyvesnio būdo palaikyti švarą.

Kaip pasigaminti česnako tinktūrą tualeto valymui?

Internete radau kitą variantą, kaip naudoti česnaką tualetui valyti. Norėdami tai padaryti, turite paruošti česnako tinktūrą.

Jums reikės:

  • 1 stiklinės vandens
  • 3 skiltelių česnako

Nedideliame puode užvirkite stiklinę vandens ir į ją įberkite smulkiai supjaustyto česnako. Išjunkite ugnį, uždenkite puodą ir palikite viską pastovėti 15 minučių. Mišinį nakčiai supilkite į tualetą.

tualetą

Jei norite, kad jūsų namai būtų tvarkingi, ir norite naudoti natūralias priemones, tikrai įvertinsite šias dvi gudrybes. Juk česnakas valo tualetą taip pat efektyviai, kaip ir cheminės priemonės iš parduotuvės!

Šaltinis: zinoti.lt

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt