Kas išgelbės pasaulį? Vangos pranašystės pasauliui 2021 m

Kas išgelbės pasaulį? Vangos pranašystės pasauliui 2021 m Žmonės

Regėjimo praradimas ir gebėjimų įgijimas

Vanga yra vienintelė užkalbėtoja, kuria pasitiki visas pasaulis, ir ji atveria akis į artimiausią ateitį.Skirtingai nei pirmtakai, Vanga buvo pasitikima per visą gyvenimą, o tų, kurie kreipėsi pagalbos, niekada nesibaigė.

Vangelia Surcheva gimė Strumicoje 1911 m. Sausio 31 d. Paprastoje valstiečių šeimoje.Kai mergaitei buvo 12 metų, ją pagavo uraganas, kuris ją tempė per 100 metrų.Dėl dulkių ir smėlio, užkemšusių akis, ji prarado regėjimą.Po šio įvykio Wanga pradėjo girdėti balsus, kurie merginai pasakodavo keistų dalykų apie ateitį.

Netekę regėjimo, tėvas ir pamotė ją išsiuntė į aklųjų vaikų internatą, kur išmoko Brailio rašto, tačiau netrukus grįžo namo padėti jaunesnių vaikų tėvams.
Bijodama nesupratimo ir smerkimo, ji niekam nepasakojo apie savo sugebėjimus.Tačiau Antrojo pasaulinio karo metu ji ėmė padėti ieškoti dingusiųjų.O išsigydžius nuo tuo metu mirtinų ligų sustiprėjo tautiečių tikėjimas savo supervalstybėmis.

Žinomi žmonės ir aukščiausi valstybių pareigūnai ėmė kreiptis į regėtoją, o ją įforminus valstybės tarnautoja, ji pradėjo gauti oficialų atlyginimą.Wang neskyrė mokesčių už darbą, tačiau žmonės patys jai mokėjo, kas tik galėjo.

Jie sako, kad būrėją savo reikmėms panaudojo SSRS ir Bulgarijos specialiosios tarnybos.Nepaisant nepasitikėjimo ja, jie išsirinko reikiamos informacijos apie reikalingus žmones.

Pranašysčių liudininkai

Vangos vardas žinomas visiems, tačiau, deja, po aiškiaregės mirties su ja susijusių machinacijų padaugėjo.Prisistatydami kaip tos ar kitos prognozės liudininkai, jie apie tai kalba žiniasklaidoje, tiesą sakant, jie tiesiog sugalvoja įvykius.Laimei, yra tikrų užkalbėtojų biografų, kurie slopina tokias aferas.Viena iš jų yra Vangos dukterėčia Krasimira Stoyanova, kuri dar tetos gyvenimo metu ėmė rašyti apie ją knygą, kuri laikoma pagrindu prognozuojant prognozes.

Vangos klaidos ar iššifruotojai?

Kiekvienais metais skeptikai spėja vis daugiau klaidų prognozėse.Taigi XXI amžiaus pradžios įvykiai, kuriuos ji numatė: branduolinis karas 2010 m. Ir 4 įtakingiausių pasaulio valstybių valdovų mirtis, neišsipildė.Ir tai tapo garsi tema aptarti klaidingą fortuneterio reiškinį.Nors su tuo pačiu pasitikėjimu galima pasakyti, kad Wanga niekada neminėjo datų ir geografinių koordinačių.Todėl teisingas jos žodžių iššifravimas yra pagrindinis spėjimuose.Būtent tuo galima pateisinti padarytas klaidas.

Prognozės Rusijai ir pasauliui

Vanga visada tikėjo, kad būtent Rusija išgelbės žmoniją nuo neišvengiamos mirties. Galbūt todėl jos požiūris į Rusiją buvo ypač šiltas.
Aiškinimuose rasti šie 2021 m. Įvykiai:

• Krymo sankcijos – nepaisant neigiamos užuominos, šie įvykiai sukvies rusus ir prisidės prie Rusijos Federacijos klestėjimo.
• Demografinė krizė – prognozavimo priežastis nežinoma, tačiau ji taip pat nėra kritinė ir vaisingumo sumažėjimas bus įveiktas.
• Pasaulio kataklizmai – lems tai, kad Rusija bus vienintelė vieta planetoje, galinti priimti kitų valstybių gyventojus.

Įdomu tai, kad Wanga tikrai žinojo apie karus dėl pabėgėlių Europos šalyse ir dėl religinių įsitikinimų skirtumų.Ir jos prognozės, deja, išsipildo.

Kai D.Trumpas tapo JAV prezidentu, daugelis prisimena aiškiaregės žodžius, kad senatvė sugadins šalį.Sunku pasakyti, ką tiksliai ji norėjo pasakyti, tačiau daugelis teigia, kad šalį sunaikins vidutinio amžiaus 45-erių valstybių prezidentas.

Norite tikėti, ar ne, nematerialaus asmens galia yra kiekvieno reikalas.Taip pat ieškant kaltės dėl kai kurių jos vizijų klaidų.Ji niekada netvirtino, kad yra pagrindinė aiškiaregė visame pasaulyje, Vanga tiesiog išsakė tai, ką išgirdo.Bet galime tik užtikrintai pasakyti, kad jei ji būtų šarlatanė, tūkstančiai žmonių nebūtų už ją stovėję.Galbūt jos vardą teršia tik tie, kurie bando iš to užsidirbti.

Reklama