Kas laukia zodiako ženklų 2022 m. kovą pagal Svetlanos Dragan prognozę

Kitos Naujienos

Rusijos astrologė Svetlana Dragan pristatė horoskopą visiems zodiako ženklams 2022-ųjų kovo mėnesiui. Ji pranašauja sunkų mėnesį, per kurį teks sunkiai dirbti. Tačiau, jos nuomone, tai bus kupina teigiamų pokyčių.

Avinas (kovo 21 d. – balandžio 19 d.)

Avinams kovas yra geras mėnuo, kuris pakeis gyvenimą į gerąją pusę. Tai ypač pasakytina apie kūrybingus asmenis, kurie nusiteikę kurti. Tačiau tam Avinas turės būti lankstus ir nerodyti įprasto užsispyrimo.

Jautis (balandžio 20 d.–gegužės 20 d.)

Jautis labai sunkiai pripranta prie visko, kas nauja, tačiau dabar jie turi taikstytis su pokyčiais. Daugelis šio mėnesio įvykių Jaučiui įvyks staiga, tačiau bus teigiami.

Dvyniai (gegužės 22–birželio 21 d.)

Dvyniai planuoja teigiamus pokyčius profesinės veiklos srityje. Galimos sėkmės, kurios atneš šlovę, šlovę ir finansinį stabilumą. Jūsų aplinkai tai gali būti netikėta, tačiau Dvyniai suteiks pasitikėjimo savimi.

Vėžys (birželio 22 d.–liepos 22 d.)

Vėžius šį mėnesį užmezga romanas, kuris nenuves į rimtus santykius. Tačiau tai jūsų labai nenuliūdins, nes svarbesni ir pozityvesni įvykiai užgoš visas smulkias bėdas.

Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)

Šio ženklo atstovams gali pasisekti kuriant kokias nors bendruomenes, vedant renginius ir kitus organizacinius reikalus. Tikėtini ir asmeniniai pasiekimai profesinėje srityje bei pokyčiai asmeniniame gyvenime.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.)

Mergelės laukia šviesus mėnuo, kupinas susitikimų, pažinčių ir dalykinių derybų, kurios lems pasaulinius pokyčius profesinėje srityje ar sparčią karjeros pažangą.

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)

Svarstyklėms kovo mėnesį gali nutikti įvairių netikėtų įvykių. Jie bus tokie dažni ir nenuspėjami, kad pajusite stabilumo trūkumą. Pasistenkite tai vertinti pozityviai, juolab kad šie įvykiai nieko blogo nežada.

Skorpionas (spalio 23 – lapkričio 21 d.)

Skorpionui gali tekti keisti darbą, tačiau pokyčiai bus teigiami. Naują komandą sudarys jūsų draugai ir bendramintys, o jūs galėsite pradėti naują projektą, kuris atneš sėkmę ir finansinę gerovę.

Šaulys (lapkričio 22 d. – gruodžio 21 d.)

Šauliams numatomas aktyvus ir įvairių įvykių kupinas mėnuo. Turėsite priimti keletą svarbių sprendimų, kurie turės įtakos jūsų tolimesniam likimui.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)

Kovo mėnesį į jūsų gyvenimą ateis nauji žmonės ir svarbūs įvykiai, kurie nuteiks pozityviai. Sėkmingai seksis nauji projektai, ypač susiję su protinį darbą. Bus finansinis stabilumas.

Vandenis (sausio 20 d. – vasario 18 d.)

Kūrybiška Vandenio prigimtis, pavargusi nuo monotonijos, pareikalaus drastiškų pokyčių. Galbūt šio ženklo atstovai nelauks likimo dovanų ir šiuos pokyčius bandys priartinti patys keisdami darbą, persikeldami į kitą miestą ar permainas asmeniniame gyvenime.

Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)

Atėjo laikas žuvims išmokti eiti su srautu. Kovas prasidės nedideliais rūpesčiais, atneš daug išbandymų, tačiau sėkmė tikrai nusišypsos tiems ženklo atstovams, kurie nepasiduoda sunkumams.

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
Reklama
error: Alert: Content is protected !!