Kas mūsų laukia 2021 m. Pagal Rytų kalendorių.

Kas mūsų laukia 2021 m. Pagal Rytų kalendorių. Horoskopai

Naujieji metai Kinijoje tradiciškai švenčiami pirmą pilnatį po Saulės įžengimo į Vandenio žvaigždyną, kuris, išvertus į mums įprastą Vakarų kalendorių, įvyksta ne anksčiau kaip sausio 21 d. Ir ne vėliau kaip vasario 19 d.

2021 metai – kokio gyvūno metai

Baltojo metalo žiurkės metus, atidariusius ne tik mažą 12 metų, bet ir didelį 60 metų Rytų kalendoriaus ciklą, keičia kur kas ramesni ir konservatyvesni „White Metal Ox 2021“ metai.

Taip, be gerai žinomo dvylikos metų kinų kalendoriaus ciklo, yra šešiasdešimt metų išsamesnis ciklas – penkis kartus (Kinijoje šventasis skaičius yra 5) iki 12. Šis laikotarpis siejamas su vadinamąja didžiąja Jupiterio ir Saturno jungtimi.

Keista, kad senovės Kinijos astronomai žinojo apie grandioziškesnius ciklus. Taigi jie tikėjo, kad visa pasaulio apyvarta trunka 23 639 040 metų. Matyt, tai reiškė Saulės sistemos revoliuciją aplink galaktikos centrą.

Apskritai kosmosas, dangus, žvaigždės senovės Kinijoje vaidino didžiulį vaidmenį. Astronomija buvo nepaprastai pažangi. Net paprasti žmonės žinojo pagrindinius žvaigždynus ir mokėjo juos rasti danguje. Juk neatsitiktinai Kinijos imperija buvo vadinama Dangaus imperija.

Kada prasidės Baltojo metalo Jaučio metai – data ir laikas

Taigi 2021 m. Valdys „White Metal Bull“. Kinų Naujieji metai prasidės:

  • 2021 m. Vasario 12 d. 3 valandomis 5 minutėmis Pekino laiku.
  • Pasak Maskvos, tikslus kinų Naujųjų metų 2021 metų pradžios laikas yra vasario 11 d., 22 valandos 5 minutės.
  • Pasak Kievskio, Ukrainai pereinant į žiemos laiką, tai bus 21 valandos 5 minutės.

Taigi, jei ketinate sutikti Naujuosius metus pagal kinų kalendorių, šventinį stalą galima saugiai pakloti 11-osios vakarą.

Metalo jaučio metai – teigiamos ir neigiamos pusės

Kas mums atneš Jaučio metus? Ko tikėtis iš naujojo 2021 m. Ar jie bus tokie patys nenuspėjami kaip Žiurkės metai, ar vis tiek galime tikėtis kažkokio stabilumo ir ką nors planuoti? Išsiaiškinkime!

Kinų arba, kaip jis dar vadinamas rytų, horoskopu, jautis yra antrasis zodiako rato ženklas. Remiantis sena kinų legenda, jautis buvo pasirinktas antruoju iš 12 šventų gyvūnų, nors iš pradžių jis turėjo būti pirmasis. Kai jautis pabėgo gauti palaimos iš Budos, Žiurkė sugriebė uodegą. Ji užlipo ant Jaučio galvos ir ramiai jojo ant jos, o kai jautis pirmasis pasiekė Budą, jis iškart nušoko nuo jo galvos apšviesto išminčiaus rankose. Gudrumas ir išradingumas padėjo Žiurkei užimti pirmąją vietą kinų kalendoriuje.

Jautis yra konservatyvus, ekonomiškas ir ramus ženklas. Pagal savo prigimtį ir savybes jis daugiausia atitinka Vakarų zodiako Jaučius. Tik jei Jaučio stichija visada yra ta pati, Žemė, tai Kinijos horoskope Jautis keičia savo stichiją kas 12 metų.

2021 m. Elementai laukia „Metal Bull“ metų. Metalo elemento savybės – atsakingumas, ryžtingumas, ištvermė, sąžiningumas, teisingumas, apskritai, harmoningai papildo paties Jaučio savybę – santūrumą, tikslumą, lėtumą, bet tuo pačiu ir originalumą bei sumanumą. Taigi naujieji metai žada būti daug ramesni ir labiau išmatuoti nei išeinantys Žiurkės metai. Tačiau leiskite jums priminti, kad jautis metų valdovu taps vasario viduryje, todėl sausio 1-ąją sutikę naujus 2021-uosius metus neturėtumėte atsipalaiduoti – Žiurkė paskutinėmis jo valdymo dienomis vis tiek gali sukelti daug ne itin malonių staigmenų.

Taip pat Jaučiui būdingas rūpinimasis šeima ir apskritai artimaisiais. Jautis yra tradicijų puoselėtojas, jis turi didelį darbingumą, bet tuo pačiu ir imperatyvus. Jis yra namo ir šeimos šeimininkas. Už jo būsite tarsi akmeninė siena, tik nesistenkite jam prieštarauti ar darykite tai savaip! Viskas turėtų būti tik taip, kaip nori metų savininkas – jis yra konservatyvus ir netoleruoja naujovių ir naujovių, kurios trikdo nusistovėjusį gyvenimo būdą.

Jaučio metai puikiai tinka užsidirbti pinigų, sukurti šeimą, pastatyti namą ar pradėti ūkininkavimo verslą. Jaučio metais atliktos investicijos atneš ilgalaikę ir stabilią grąžą.

Na, bulius buvo pagirtas, dabar pakalbėkime apie jo neigiamas savybes. Tai apima užsispyrimą, įžūlumą, nepakantumą kitoms nuomonėms, konservatyvumą ir autoritarizmą. Be to, kai kurie astrologai jaučią vadina niūriu ir nuobodžiu, tačiau tai netaikoma artėjančiam 2021 m. Čia metalo elementas suteiks ryžto ir aktyvumo siekiant jūsų tikslų.

Kas mūsų laukia „White Metal Bull“ metais?

Palyginti su beprotišku 2020 m., Kai iš gausybės rago pasipylė visokių staigmenų Jaučio 2021 metai žada būti daug, daug ramesni. Galėsime ramiai kvėpuoti, apsidairyti ir atidžiai apsvarstyti naują pasaulį, kuriame turime gyventi ateinančius šešis dešimtmečius.

Žiurkė, apvertusi visus gyvenimo įpročius, prie kurių esame įpratę, pasislėpė savo urve ir kas 12 metų iš ten išlįs, kad įvertintų savo 2020 m. Veiklos rezultatus ir pakoreguotų pasaulio kryptį, jei imtų nukrypti nuo tik jai žinomo plano.

Jaučio užduotis yra sukurti tvirtą, patikimą pagrindą naujam pasauliui ant senosios epochos griuvėsių. Atsidavimas ir šaltas „White Metal Ox“ skaičiavimas greitai pašalins žiurkės sukurtą netvarką ir išlaisvins erdvę naujam gyvenimui.

Sunkus darbas nesisiejant yra raktas į sėkmę 2021 m. Jautis nebus palankus žmonėms, kurie įpratę gauti lengvus pinigus, tačiau už sąžiningą darbą bus atlyginta.

Jaučio metais palankiausias laikas užsiimti žemės ūkiu, diegti pažangias ūkininkavimo ir gyvulininkystės technologijas. Geras derlius, palankus oras, minimali stichinių nelaimių tikimybė – nėra sausros, krušos, potvynių. Net kiekvieno ūkininko priešai, tokie kaip kenkėjai ir paukščiai, pavyzdžiui, varnos, yra mažiau aktyvūs, laikosi santykinio neutralumo.

Metai žada būti palankūs žmonėms, užsiimantiems individualia kūryba, ypač jei jie ką nors daro savo rankomis – amatininkams, menininkams ir kitiems kūrėjams.

Jaučio metų bedarbiams sunku, šis laikas skirtas sunkiam monotoniškam darbui įgyvendinant planus, o ne jų kūrimui. Negalima tikėtis ir atlygio už darbą augimo šiais metais.

Jaunieji specialistai, pradedantys savo karjerą Jaučio metais, paprastai raginami pradėti nuo žemiausios pozicijos ir nebandyti peršokti per kurį nors visuotinai priimtą patvirtinimo etapą. Šiuo atveju „Bull“ suteikia jiems palankiausią šalies režimą, dėl kurio vėlesniais metais jų patirtis pradeda žymiai sunkėti ir tampa tvirtu pagrindu tolesniam judėjimui į aukštesniuosius profesinius sluoksnius.

Politikams Jaučio metai žada būti sunkūs būtent todėl, kad tai ne žodžių, o poelgių ženklas. Šiais metais konservatoriai suaktyvės, o žvaigždės bus jų pusėje. Jaučio metais užšąla demokratinės pertvarkos, sustiprėja autoritarinės valdžios tendencijos.

Vienais iš šių metų Čilėje įvyko perversmas, kai teisėtai išrinktas prezidentas, vykdantis demokratines reformas šalyje, buvo nuverstas ir karaliavo diktatorius. Tada nepadėjo joks atviras ir slaptas žmonių pasipriešinimas, jis buvo palaužtas dėl žiaurių represijų.

Jaučio metais net šalys, kuriose demokratija jau seniai tapo vyriausybės norma, patiria spaudimą ir daugybę valdžios laisvės apribojimų. Jaučio metais opozicijos pajėgos paprastai būna tokiose sąlygose, kad bet koks nepasitenkinimo pasireiškimas atsisuka prieš jas. Protingi, protestuojančių visuomenės sluoksnių lyderiai šiuo metu silpnina jų retoriką, o kalbos ne tokios radikalios. Tokiais metais vyriausybės rūpinasi žmonių gerove prieš pačių žmonių norus ir imasi labai ryžtingų veiksmų.

Jaučių metais planuojančios vaiko gimimą šeimos turėtų žinoti, kad šiuo metu vaikai gimsta sveiki, stiprūs ir nebijo gyvenimo sunkumų. Vienintelė problema yra tam, kad viskas būtų sutvarkyta taip, kad kūdikis gimtų šaltuoju metų laiku, geriausia, kai nuimamas derlius ir nebesitikima daug darbo. Jei taip atsitiks, tada kūdikis visą savo gyvenimą nežinos nieko reikalingo, jis mažiau stengsis, kad gautų savo kasdieninę duoną, ir daugiau – dėl aukštų idealų ir savirealizacijos.

Reklama