Kas nutiko moters organizmui, kai ji pradėjo gerti po 3 litrus vandens?

Kas nutiko moters organizmui, kai ji pradėjo gerti po 3 litrus vandens? Įdomybės

Moteris, vardu Sarah Smith, sulaukusi 42 metų, nusprendė atlikti drąsų eksperimentą. Ją ilgą laiką kankino galvos skausmai ir lėtinis nuovargis. Todėl gydytojai rekomendavo atsisakyti arbatos, kavos ir kitų gėrimų, pradėti gerti daugiau paprasto vandens.

Moteris išklausė patarimų ir mėnesį kasdien išgerdavo po 3 litrus vandens. Taip ji pasiekė kelionės pradžią.

vandens

Po 2 savaičių

Sarah nuolat fotografuodavo save. Po dviejų savaičių moteris pasakė: „Dingo galvos skausmai. Jaučiuosi kaip visiškai kitas asmuo

Po 3 savaičių

Raukšlės aplink akių vokus tapo mažiau pastebimos, o Sarah numetė vieną kilogramą. „Prieš valgant išgeriu stiklinę vandens. Tai man padeda pažaboti savo apetitą

vandens

Po 4 savaičių

Rezultatas viršijo visus lūkesčius. „Jaučiausi tarsi gimusi iš naujo. Oda atrodo jaunesnė, dingo nuovargis, akyse pasirodė džiaugsmas. Didžiuojuosi, kad išlaikiau šį testą“.

Čia yra Saros nuotrauka prieš ir po eksperimento. Atrodo pakankamai argumentų, kad nustotumėte gerti kenksmingus gėrimus ir pirmenybę teiktumėte vandeniui!

vandens

Mes neskatiname jūsų išgerti 3 litrus vandens per dieną. Kiekvienas turi savo normą. Viskas priklauso nuo amžiaus, gyvenimo sąlygų, svorio ir jūsų aktyvumo. Pagrindinis dalykas yra gerti dažnai, bet po truputį, o geriausia didžiąją dalį vandens suvartoti pirmoje dienos pusėje.

Ši istorija skirta paskatinti pamiršti nesveikus gėrimus vandens naudai, apskaičiuoti normą ir įsitikinti, kad ją palaikote. Išsikelkite sau tikslą ir oriai įveikite visas kliūtis. Jums pasiseks, ypač, jei pasitelksite draugų pagalbą.

Reklama