Kas nutiks jūsų meilės gyvenime vasarį. Būrimas pagal tarotą

Kas nutiks jūsų meilės gyvenime vasarį. Būrimas pagal tarotą Įdomybės
Mes užimame patogią padėtį, užmerkiame akis ir giliai įkvepiame ir iškvepiame. Klausyk savęs, ką sako tavo širdis. Pristatome spėjamo žmogaus įvaizdį

Kortelėms užduodame klausimą: „Kas nutiks mano asmeniniame gyvenime vasario mėnesį?“

Interpretacija:

1 variantas

Jei aš vienas: šalia tavęs yra vyras, bet tu jo visai nemėgsti arba abejoji. Tačiau jo spaudimas gali priversti jus daryti tai, ko visai nenorite. Nebijokite to atmesti ir nutraukti santykius.
Jei esu civilinėje santuokoje / meilužėje: jūs visiškai nesate kukliai suviliotas, tiesiogiai kalbėdamas apie savo norus. Tam tikra prasme jie naudojasi jūsų malonumu, mainais siūlydami ne tokį sultingą vaisių. Žaidimas akivaizdžiai nėra vertas.
Jei aš vedęs: mano vyras tapo irzlus ir arogantiškas. Išreiškia agresiją jūsų atžvilgiu. Parodykite jam, kad su jumis negalima taip elgtis, tada jis atvės. Pabandykite suprasti jo problemas ir jis jūsų išklausys.

2 variantas

Jei aš vienas: ar gyvenime yra vyras, kurį suvilioji, bet jo nėra?) Taigi, vasarį geriau jo neliesti, kitaip jis visiškai pabėgs.
Jei esu civilinėje santuokoje / meilužė: jums nuobodu dabartiniai santykiai ir pereinate prie sunkiosios artilerijos. Jūs pradedate jį spausti, kad jis už jus paliktų jūsų žmoną arba vestų. Jie sako, kad mes kartu buvome tiek metų, o jūs nei esate, nei aš. Jis gali pabėgti nuo tokio spaudimo, nesilenk!
Jei aš vedęs: ką blogo padarei prieš savo vyrą? Tai gali būti mažas dalykas, bet jis jam toks reikšmingas. Jis ilgisi „viešo plakimo“. Jis nori tave nubausti ir atkeršyti. Tik nuo jūsų priklauso, ar jaučiatės kaltas, ar manote, kad esate 100% teisus.

3 variantas

Jei aš viena: vienatvė tave persekioja ir niekas nėra vertas ant slenksčio. Nors žengiate visus žingsnius, lankotės susitikimo vietose, patys pradedate pokalbį, tačiau tai nėra visiškai teisinga.
Jei esu civilinėje santuokoje / meilužėje: matuokis 5 kartus, vieną kartą – kirpk. Ar tai tavo vyras? Ar esate pasirengęs eiti su juo toliau? Ar tu juo patenkintas? Atsakykite sau į šiuos klausimus ir tada jūsų santykiai pasikeis.
Jei aš vedęs: Atrodė, kad tave ima traukti buities daiktai, tačiau vasarį aistra ir norai įsižiebs iš naujo. Nepraleiskite progos ir pasiūlykite savo galimybes geroms atostogoms! Pasiūlykite vykti į poilsio centrą dviese arba į specialią jums vietą!

BONUSAS. Žinutė iš visatos

Ar žinote savo močiučių vardus? Prosenelės? Ar jūs gerbiate bendrąjį ryšį? Koks jūsų santykis su savo paties tėvais? Mes esame savo rūšies tąsa. Negerbdami ir neatmesdami savo šeimos ryšių, mes nutraukėme galingą jėgos srautą.
Galbūt jums laikas atleisti mamai, pripažinti savo tėvą. Atminkite, kad daugybė problemų kyla iš vaikystės ir gimimo sistemos. Pažinti juos reiškia suteikti sau galimybę pasveikti.
Reklama