Kas nutinka jūsų kūnui, kai nustojate dėvėti apatinius drabužius

Kas nutinka jūsų kūnui, kai nustojate dėvėti apatinius drabužius Žmonės
 • Daugeliui iš mūsų,dėvėti apatinius yra įprasta, kad yra beveik kaip kvėpavimas, ir vaikščioti aplink be jų mintis gali pasirodyti keista.Iš tikrųjų galite iš tikrųjų gauti daugiau naudos, kai nuspręsite nustoti juos dėvėti, ir tai netgi gali padėti rūgšties refliuksui.

  Mes, „ Bright Side“, ištyrėme idėją nemokamai naudotis kelnaitėmis ir radome stebėtinų rezultatų, kuriais norėtume pasidalinti su jumis visais.

  Jūs būsite mažiau linkęs į rūgšties refliuksą.

  Aptempti drabužiai, kaip ir apatiniai, gali pakelti pilvą aukštyn, o tai gali sukelti skrandžio spaudimą ir sukelti rūgšties refliuksą, dėl kurio prasideda rėmuo.Nors ši sveikatos problema būdinga 20-30 metų suaugusiesiems, atsikratę apatinių drabužių, galite sumažinti rūgšties refliukso tikimybę.

  Mielių infekcijos negausite taip dažnai.

  Yra bakterija, apie kurią dauguma jūsų jau žinote arba galbūt turite problemų su candida.Šią bakteriją gali rasti 20% moterų.Nors kai kurie niekada negali patirti jokių simptomų, komplikacijų atveju tai gali sukelti mielių infekciją.Kadangi medvilnė išlaiko drėgmę ir sukuria tobulą plotą bakterijoms augti, nusprendus nedėvėti kelnaitės gali sumažėti tikimybė užsikrėsti.

  Jūs jausitės patogiau ir tai sumažins kvapą.

  Daugelis iš mūsų patyrėme prakaitavimą ten.Ši drėgmė sulaiko apatinius drabužius, kurie gali sustiprinti kvapą.Nešiojant kelnaitės, prakaitas išgarins, o tai lems mažiau trinties, o tai sumažins kvapą iki minimumo.

  Jūsų bikinio zona bus saugesnė.

  Jūsų intymios dalys yra pagamintos iš subtilių audinių, panašių į jūsų lūpas.Apatinis trikotažas, pagamintas iš dirbtinių medžiagų ir tvirtas, gali dirginti, susižaloti ir sukelti infekciją jūsų bikinio srityje.Blogiausia, kad tai gali pakenkti.Atsikratę kelnaitės ir dėvėdami tik laisvus drabužius, galite sumažinti ir kai kuriais atvejais visiškai pašalinti dirginimo tikimybę.

  Jūsų intymi sritis bus mažiau linkusi į jautrumą ir alergijas.

  Kadangi daugelyje drabužių, įskaitant kelnaites, yra dirbtinių audinių, spalvų ir chemikalų, jie gali lengvai sukelti alerginę reakciją.Ši reakcija gali pasireikšti kaip dirginimas, pūslės, bėrimai ir nelygumai.Šioje situacijoje jokios kelnaitės nereiškia mažiau drabužių, kurie gali sukelti alergiją.

  Vyrams taip pat gali būti naudinga vykti į komandą.

  Tas pats pasakytina ir apie vyrus, kurie taip pat gali sumažinti dirginimo ir sužalojimo tikimybę.Tiesą sakant, tai gali reikšti mažiau infekcijos irniežulio.Be to, tai padeda išlaikyti reprodukcinę sistemą sveiką.

  Ką manote apie gyvenimo būdą be apatinių drabužių?Ar bandėte anksčiau, ir jei taip, ar matėte kokių nors privalumų?

Reklama